Piotr Reiss gościem trzech turnusów w Dolsku! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Piotr Reiss gościem trzech turnusów w Dolsku!

wróć na stronę główną

Z przyjemnością informujemy, iż gościem specjalnym trzech wakacyjnych turnusów Obozów Akademii będzie Piotr Reiss, patron Akademii Piłkarskiej Reissa i wieloletni zawodnik Lecha Poznań.

Zbliżają się aktywne wakacje Twojego dziecka! W związku ze zbliżającym się sezonem obozów tematycznych Akademii mamy dla Was niespodziankę - w Dolsku młodych piłkarzy na treningach wspierać będzie Piotr Reiss! Patron Akademii będzie obecny podczas obozów piłkarskich w terminach:

  • 15 - 21 lipca 2018,
  • 22 - 27 lipca 2018,
  • 22 - 28 lipca 2018.

Pobyt Piotra Reissa w Villa Natura Dolsk wiąże się z wielkimi piłkarskimi emocjami! Uczestnicy trzech lipcowych obozów odbędą specjalne treningi z patronem Akademii. Podczas spotkań będą mogli wysłuchać indywidualnych wskazówek od doświadczonego piłkarza, rozwiną także umiejętności gry 1 vs. 1, fragmentów gry zespołowej oraz przejdą odprawę taktyczną, a podczas ćwiczeń na bramce być może uda im się także strzelić gola popularnemu „Rejsikowi”!

Poza treningami piłkarskimi na uczestników czekają także gry i zabawy ruchowe, podczas których gość specjalny będzie przyglądał się poczynaniom młodych piłkarzy. Po zakończeniu wieczoru integracyjnego, Piotr Reiss wręczy także specjalne nagrody dla wyróżniających się uczestników obozu piłkarskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z programem obozów piłkarskich w Dolsku z udziałem Piotra Reissa. Sprawdź oferty:

-> obóz 15 – 21 lipca 2018 https://goo.gl/VtrMiU

-> obóz 22 - 27 lipca 2018 https://goo.gl/6A14pk 

-> obóz 22 - 28 lipca 2018 https://goo.gl/7CMsh5

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA