+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Obóz piłkarsko-pływacki w Jarocinie

wróć na stronę główną

Lato jest tą porą roku, podczas której najchętniej spędzamy czas nad wodą. Nie zawsze jednak pogoda sprzyja korzystaniu z wodnych atrakcji nad morzem lub jeziorem. Doskonałą alternatywą jest basen! A jeśli już spędzać czas aktywnie – to na całego! Obozy Akademii proponują wyjazd, podczas którego w miłym gronie pogracie w piłkę nożną oraz poszalejecie w wodzie z rówieśnikami, doskonaląc przy tym swoją technikę pływania!

Jarocin, oddalony o około 70 kilometrów od Poznania, zachęca do odwiedzin. Do wartych zobaczenia atrakcji turystycznych i zabytków znajdujących się w tym mieście należą m.in.: ratusz miejski, park krajobrazowy, należący do zespołu pałacowo-parkowego, Pałac Radolińskich, kościół parafialny Św. Marcina  z XVII wieku, znajdujący się w parku miejskim Skarbczyk, który jest pozostałością po średniowiecznym zamku.

W mieście działają kluby sportowe: piłkarskie, siatkarskie, szachowe, kolarstwa górskiego, tenisa ziemnego, taekwondo, rugby oraz sekcje pływackie. Podczas turnusu Obozów Akademii w Jarocinie naszą bazą sportową będzie hotel Jarota. Do kompleksu hotelowego przynależą hala sportowa, trzy pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę nożną, korty tenisowe, płyty do treningu strzeleckiego oraz bramkarskiego. W bliskiej odległości od hotelu znajdują się również basen oraz aquapark.

Turnus piłkarsko-pływacki Obozów Akademii w tym roku odbędzie się w terminie 01.07-07.07.2018. Plan wyjazdu obejmuje realizacje dwóch programów treningowych: piłkarskiego i pływackiego. Podczas treningów piłkarskich, odbywających się na obiektach sportowych Hotelu Jarota, uczestnicy Obozu będą doskonalić fragmenty gry i umiejętności podstawowych technik piłkarskich. Wodne, letnie szaleństwo, połączone razem z nauką bezpiecznego pływania i nurkowania, zapewnią zajęcia pływackie. Są one wspaniałym uzupełnieniem treningu piłkarskiego – po sportowym wysiłku nie tylko gwarantują relaks i wypoczynek, ale również wpływają na wydolność, motorykę i regenerację młodych zawodników! Podczas wszystkich zajęć sportowych, nad uczestnikami czuwać będzie wykwalifikowana kadra trenerska.

Jeśli i Ty chcesz spróbować czegoś nowego, daj się ponieść wodnym atrakcjom! W celu sprawdzenia dokładnej oferty obozu piłkarsko-pływackiego w Jarocinie, kliknij w link: http://obozy.akademiareissa.pl/pl,340,oboz-pilkarsko-plywacki-jarocin.html

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA