Sportowe ferie na basenie - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Sportowe ferie na basenie

wróć na stronę główną

Pomysłów na aktywny wypoczynek może być wiele – bieganie, spacery, gry zespołowe… Można tak wymieniać w nieskończoność.

W gąszczu propozycji doskonałym sposobem na ferie dla Twojego dziecka jest basen! Dzięki zajęciom z pływania poprawia się ogólna kondycja organizmu. Pływanie jest bardzo dobre na wszelkie wady postawy, bóle pleców i inne tego typu dolegliwości. Wzmacnia mięśnie, przede wszystkim mięśnie grzbietu, które odpowiadają za podtrzymywanie naszego kręgosłupa.

Pływanie ma także pozytywny wpływ na układ oddechowy, ponieważ zwiększa pojemność płuc. Trening na basenie jest też zalecany osobom po kontuzjach, gdyż wzmacniają osłabione mięśnie bez ich obciążania.

 

Spędzając z nami ferie, Twoje dziecko także może nauczyć się pływać lub udoskonalać swoje umiejętności na basenie. Ferie będą wtedy ciekawe, pełne frajdy, a poprzez pływanie zadbasz także o zdrowie swojej pociechy.

 

Zapisz dziecko na obóz pływacko-piłkarski, gdzie zajęcia na basenie przeplatają się z treningiem piłki nożnej lub na półkolonię piłkarską, którą organizujemy w Poznaniu.

 

ZOBACZ OBÓZ »

 

ZOBACZ PÓŁKOLONIĘ »

 

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA