Co kupić dziecku pod choinkę? - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Co kupić dziecku pod choinkę?

wróć na stronę główną

To już naprawdę ostatni moment, by rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia! Czas leci, a Ty nadal nie wiesz, co sprawić swojemu dziecku pod choinkę? Spróbujemy Ci doradzić!

 

Z roku na rok coraz trudniej przychodzi nam kupowanie prezentów. Często można usłyszeć „nie mam już pomysłu”, „kupiłam to rok temu”, „przecież on już to ma” – irytacja sięga zenitu. Nie ma co psuć sobie jednak przedświątecznego klimatu i nastroju. Radzimy, co wybrać dla dziecka:

 

Zabawki

To zawsze najbardziej pożądany obiekt świąteczny, który może znaleźć się pod choinką w wigilię. Pojęcie bardzo ogólne, ale nie sposób wymienić tutaj całą ofertę, która obecnie jest dostępna w sklepach. Badania wykazują, że to właśnie z zabawek dzieci cieszą się najbardziej i to właśnie taki prezent chciałyby pod choinką znaleźć. Zrób listę, jakie zabawki Twoje dziecko już posiada i wybierz taką, która przypadnie mu do gustu – naprawdę jest z czego wybierać. Zaczynając od różnego rodzaju klocków, lalek, akcesoriów do lalek, mat edukacyjnych, przez gry planszowe, puzzle, aż do przytulanek, czy interaktywnych gadżetów.

 

Elektronika

Gdy dzieci są nieco starsze z pewnością ucieszyłyby się ze smartfona, tabletu, konsoli do gier, czy dodatków do niej. Jeżeli uznasz, że Twoje dziecko jest na tyle duże i rozsądne, by dostać telefon lub tablet pod choinkę, to z pewnością jest to dobry pomysł. Podobnie sprawy mają się w przypadku wszelkich sprzętów do gier. To bardzo dobra opcja, o której marzą pewnie też dorośli. Pamiętaj, by później kontrolować, czy prezent ten nie jest nadużywany, by Twoje dziecko miało też czas na inne rozrywki i aktywności.

 

Ubrania

To bardzo praktyczny i przydatny prezent. Ubrania i akcesoria odzieżowe są bardzo popularnym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest tylko jedno ryzyko – dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. Kupując zatem taki prezent musisz dokonać dokładnego researchu – dobrze sprawdzić rozmiar, by prezent był trafiony.

 

Wyjazd na obóz

Ciekawym pomysłem będzie także wyjazd na obóz! Pamiętaj, że takiego zakupu możesz dokonać u nas, oczywiście również po świętach. W ten sposób można spożytkować fundusze, które Twoje dziecko otrzyma od innych członków rodziny pod choinkę. Taki wyjazd to bardzo dobra inwestycja – moc przygód, wiele frajdy, a przede wszystkim sportowe szaleństwo i ciekawie spędzone ferie!

ZOBACZ NASZE OBOZY »

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA