Najnowsza oferta na lato 2019! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Najnowsza oferta na lato 2019!

wróć na stronę główną

Przygotowaliśmy listę propozycji obozów na lato 2019. Nudzie mówimy zdecydowane nie, dlatego juz teraz zapraszamy na letnią edycję obozów ze SportujMy.pl 

W tegoroczne wakacje Twoje dziecko będzie mogło podszkolić się w pływaniu lub nauczyć się pływać, a przy okazji podszkolić się piłkarsko na obozie piłkarsko-pływackim w Wołowie. Oprócz tego stałym elementem w naszych ofertach są obozy Activ. W tym roku zapraszamy do Dolska i Szczecinka. Na obozach aktywnych uczymy dzieci zdrowego stylu życia poprzez zabawy i aktywności na świeżym powietrzu, gry ruchowe, wycieczki piesze i rowerowe. Ponadto uczestnicy w te wakacje będą mogli wcielić się w walczących o przetrwanie wojowników. Takie atrakcje spotkają każdego, kto weźmie udział w obozie survivalowym. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku i bezpieczeństwa! Każdy miłośnik tańca i muzyki będzie mógł oddawać się swojej pasji na obozach taneczno-artystycznych w Dolsku. Ciekawą propozycją jest także obóz rodzinny - Rodzic+Dziecko. Jeśli nie chcesz, aby Twoje pociecha już teraz jechała na obóz sama lub po prostu chcesz spędzić więcej czasu ze swoim dzieckie, jest to opcja właśnie dla ciebie.

Zapraszamy także do zapoznania się z obozami piłkarskimi, których jesteśmy współorganizatorami. 

Całą ofertę naszych obozów na sezon LATO 2019 znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz »

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA