Wakacje z przyjacielem - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Wakacje z przyjacielem

wróć na stronę główną

Każdy z nas pamięta czasy szkolne i swoje szkolne znajomości. Bez wątpienia każdy z nas pamięta również swojego najlepszego kolegę lub najlepszą koleżankę ze szkoły, z którymi dzielił szkolną ławkę, spędzał czas na przerwach, a dzień w którym najlepszy kumpel nie pojawiał sie w szkole był dniem po prostu smutnym. 

Przyjaźnie, szczególnie te zawierane w wieku szkolnym mogą przetrwać lata! Warto więc budować tę więź. Doskonałym sposobem na zacieśnianie przyjacielskich relacji może być wyjazd na obóz ze swoim przyjacielem. Dlatego w SportujMy.pl zachęcamy do wyjazdów wraz ze swoim przyjacielem. 

Dzięki temu Twoje dziecko:

  • poczuje się raźniej, szczególnie, jeżeli będzie to jego pierwszy wyjazd bez rodziców na wakacje, będzie czuło się odważniej i śmielej, wiedząc, że ma obok siebie bliską osobę 
  • oczywiście będzie mogło dzielić pokój ze swoim kolegą
  • będzie uczyło się budowania relacji z drugą osobą, wspólne przygody, zajęcia i atrakcje z pewnością będą miały na to wpływ 
  • w razie potrzeby otrzyma wsparcie od kolegi w trudniejszych chwilach, jeśli w ogóle takie wystąpią - dołożymy wszelkich starań, by każdy uczestnik nie miał czasu na gorsze samopoczucie :) 

​Pamiętaj, że przyjaciół, zarówno Ty jak i Twoje dziecko możecie zabrać także na obóz Rodzic+Dziecko! To będzie dopiero integracja! Twoja pociecha będzie cieszyła się z obecności kolegi, a i Ty będziesz czuł się swobodniej w obecności znajomego. 

 

Zajrzyj w naszą ofertę >>

 

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA