Dlaczego warto spędzić z nami wakacje? - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Dlaczego warto spędzić z nami wakacje?

wróć na stronę główną

 

Doświadczenie

Przez 10 lat działalności udało nam się poznać oczekiwania naszych klientów. Staramy się, aby nasza oferta była szeroka i atrakcyjna, dlatego przygotowaliśmy naprawdę szeroki wachlarz naszych obozów. W naszej ofercie znajdują się standardowe obozy takie, jak piłkarskie, pływackie, Activ, rodzinne i survivalowe, a także kilka naszych nowości: obóz LEGO, Minecraft, siatkarski, rowerowy i rekreacyjny.

Sprawdź turnusy

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

Priorytetem dla nas jest zapewnienie uczestnikom obozów bezpieczeństwa. Opiekunami grup są nasi najlepsi trenerzy i wychowawcy. Ponadto każdy wyjazd zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty oraz Inspekcji Sanitarnej. W związku z tym jesteśmy zobowiązani spełnić określone wymogi, by kontrole tych instytucji przebiegały bez zarzutu i tak właśnie jest! Twoje dziecko na naszym obozie jest otoczone odpowiednią opieką, a także ma zagwarantowanie odpowiednie warunki do wypoczynku.

Zapewniamy także ubezpieczenie NNW, czyli ubepieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje dziecko z obozu wróciło zadowolone, a przede wszystkim zdrowe. Jesteśmy jednak przezorni i dbamy o to, aby w razie nieszczęśliwej sytuacji losowej Twoje dziecko otrzymało pomoc. 

Kadra trenerska przechodzi też kurs udzielania pierwszej pomocy. Powiadamiamy także miejscowe szpitale i najbliższą przychodnię lekarską o organizowanym przez nas wypoczynku. 

 

 

Cena a jakość

Na tle innych ofert dostępnych na rynku nasza wyróżnia najlepszym stosunkiem jakości (obiekty, kompleksowość) do ceny, co sprawia że nasze obozy są tańsze od konkurencji nawet o kilkaset złotych oraz dostosowane do możliwości finansowych naszych klientów.

Ceny zaczynają się już od 990 złotych w ośrodkach o wysokiej jakości zakwaterowania. 

Ponadto na każdym obozie, dzieci zagwarantowane mają różnorodne atrakcje,pełne wyżywienie, transport
ubezpieczenie oraz opiekę najlepszych wychowawców. 

Sprawdź turnusy

 

 

 

 

 

Zaufana baza hotelowa

Uczestnicy trenują na nowoczesnych obiektach sportowych i nocują w ośrodkach o wysokim standardzie. Możemy pochwalić się współpracą z Hotelem Rodan-Groklin, czy Ośrodkiem Adria w Rewalu. Naszą stałą bazą wakacyjną, jest Dolsk i Villa Natura. Obozy w Dolsku cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Zarówno ośrodek, jak i organizacja czasu dla dzieci stoją na bardzo wysokim poziomie, co pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź turnusy

 

 

 

 

 

Zaufaj nam! Zapraszamy na wakacje ze SportujMy.pl. Tylko do 12.04 otrzymasz rabat 200zł od ceny regularnej w ramach oferty First Minute. 

Zobacz ofertę >>


Chętnie słuchamy Twoich uwag i sugestii. Podziel się z nami swoją opinią na temat modelu organizacji obozów Akademii. Napisz do nas na info@sportujmy.pl 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA