Obozy w Dolsku. Ostatnie miejsca! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Obozy w Dolsku. Ostatnie miejsca!

wróć na stronę główną

Wakacje to czas beztroskiej zabawy i odpoczynku. Z nami Twoje dziecko może "naładować baterię" na wyjątkowych obozach w Dolsku. 

 

Zaplanuj lato - zapraszamy do Dolska. W tym pięknym i małym miasteczku w województwie wielkopolskim organizujemy następujące obozy: 

 

 

Activ

Językowe

Rodzinne

Survivalove 

Taneczne 

Tenisowe 

 

 

 

Dolsk położony jest 50 kilometrów od Poznania, a w okolicy miasta znajdują się dwa jeziora: Dolskie Małe i Dolskie Wielkie. W okolicy znajdziemy też tereny leśne. 

 

To idealne miejsce dla wszystkich kochających odpoczynek na łonie natury. Świeże powietrze wolne od smogu, zbiorniki wodne i zachwycające widoki sprawią, że dziecko odpocznie i w pełni się zrelaksuje. W Dolsku współpracujemy z ośrodkiem Villa Natura Park, które oferuje bardzo dobre warunki sportowe i noclegowe. 

Uczestnicy obozu będą mogli korzystać z dwóch pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej z natrualną nawierzchnią, jednego boiska z oświetleniem i sztuczną murawą typu Orlik oraz z boiska do piłki plażowej i siatkówki i dwóch kortów tenisowych. 

 

Na terenie obiektu  znajduje się również hala sportowa, plac zabaw, mini zoo, bilard, kręgle i stół do tenisa stołowego, a niedaleko ośrodka jest strzeżona plaża.

 

 

 

 

A co z pokojami? Nie martwcie się. Specjalnie dla waszych dzieci przygotowaliśmy pokoje, dwu, trzy i czteroosobowe, które posiadają pełne wyposażenie sanitarne.

Miejsca na nasze obozy w Dolsku kończą się.  Musisz się pospieszyć, jeśli chcesz zapewnić dziecku ciekawe i komfortowe wakacje! Liczba miejsc w ośrodku jest ograniczona, a nasza oferta First Minute trwa juz tylko do 12. kwietnia. Nie przepłacaj. Zarezerwuj miejsce juz teraz, a zaoszczędzisz 200 złotych! 

 

 

Dla kogo jest nasz obóz? Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Przygotowaliśmy dla nich mnóstwo dodatkowych atrakcji, o których dowiesz się wchodząc w dowolną zakładkę obozu w Dolsku z wybranym przez Ciebie terminem.

 

Zobacz całą ofertę >>

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA