Obozy w Sędzinku. Oferta First Minute! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Obozy w Sędzinku. Oferta First Minute!

wróć na stronę główną

Lato to jedyny taki okres w roku, podczas którego myśli się o dobrej zabawie i odpoczynku. Wysłając swoje dziecko z nami na obóz nie tylko naładuje ono przysłowiowe akumulatory, ale także spędzi miło czas. Gwarantujemy, że Twoja pociecha wróci do domu cała i zdrowa, ale również zadowolona z wyjazdu. Już teraz skorzystaj z naszej specjalnej oferty First Minute, która trwa tylko do 12 kwietnia!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzeństwa zapraszamy do wyjazdu na obóz wraz ze swoją siostrą lub bratem. Istnieje możliwość umieszczenia ich w jednym pokoju!

Obozy w Sędzinku: 

LEGO

Rowerowe

Minecraft

Podróżnicze

Dlaczego warto wysyłać dziecko z nami na obóz? Po pierwsze, ośrodek Dworek Matecznik położony jest około 20 km od Poznania. Jeśli Twoja pociecha uwielbia mieć bliski kontakt z naturą, to świetnie się składa. Sędzinko to idealne miejsce dla tych, którzy chcieliby zarówno odpocząć od nudnych, codziennych obowiązków, jak i  aktywnie spędzić.

Ośrodek oferuje zarówno niesamowite warunki sportowe, jak i noclegowe. Nasi obozowicze będą mieć do dyspozycji boisko trawiasteboisko piaszczyste do piłki plażowej, czy siatkówki oraz basen.

Ale to nie wszystko! Na terenie Dworku Matecznik znajduje się również interaktywny plac zabaw, zagroda dla zwierząt oraz ekologiczny ogródek, strefa wypoczynku wraz z hamakami, pole do minigolfa, polana grillowa, strefa SPA z sauną i grotą solną oraz siłownia.

A co z pokojami? Specjalnie dla Twojego dziecka przygotowaliśmy dwu i trzyosobowe pokoje, które zawierają pełne wyposażenie sanitarne. 

Dla kogo są nasze obozy? Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy obozu zaplanowane mają zajęcia odpowiadające tematyce obozu, na który się wybrali, a także mnóstwo  pozostałych, dodatkowych atrakcji, o których dowiedzieć się można wchodząc w dowolną zakładkę obozu w Sędzinku. 

Galeria:


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA