-200 zł na obozy w Szczecinku - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Wyjątkowa oferta na obozy!

wróć na stronę główną

W tym roku organizujemy wiele obozów tematycznych w różnych wyjątkowych miejscach w Polsce. Specjalnie dla Ciebie przedłużyliśmy promocję, która trwać będzie do 24. maja. Za jedyne 990 zł możesz wysłać swoje dziecko na tygodniowy turnus do Szczecinka. Oferta dotyczy obozu Activ oraz survivalowego

Szczecinek to piękna miejscowość położona pomiędzy trzema jeziorami oraz lasem. Kto jeszcze tam nie był, to koniecznie musi odwiedzić to miasteczko. Naprawdę warto!

Jeśli chodzi o obóz ogólnosportowy Activ, to w programie zaplanowane są m.in. wycieczki, zarówno piesze, jak i rowerowe, poranne ćwiczenia wprowadzające w różne dyscypliny sportowe oraz gry i zabawy zespołowe. 

Natomiast podczas tygodniowego pobytu na turnusie survivalowym, uczestnicy obozu nauczą się: pierwszej pomocy, nadawania sygnałów, tropienia, pracy z kompasem i wielu innych rzeczy. Zajęcia prowadzić będzie doświadczony harcerz - instruktor ZHP

Więcej informacji znajdziesz tutaj: 

Obóz Activ 

Obóz survivalowy 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA