Piłkarski Weekend | 31.08-01.09.2019 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 31.08 - 01.09.2019 - Piłkarski weekend


Weekend rozpocznie się od rannej odprawy w sobotę po śniadaniu, po której nastąpi pierwszy blok zajęć – trening indywidualny i zabawy z piłką. Drugą część przedpołudnia zawodnicy spędzą na treningu motorycznym. Po obiedzie przyjdzie czas wolny na skorzystanie z atrakcji Folwarku Matecznik. Wieczorem odbędzie się druga sesja treningowa.  Na zakończenie dnia rozpalimy ognisko, które pomoże zintegrować się uczestnikom wyjazdu.  W niedzielę po śniadaniu przeprowadzone zostaną dwie jednostki treningowe. Wyjazd zakończy wspólny obiad. 

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

 Postaw na profesjonalny trening i odnoś sukcesy na co dzień!

Folwark Matecznik


Każda profesjonalna drużyna piłkarska przygotowuje się do sezonu w  odpowiednich warunkach. My na ten wyjątkowy czas wybraliśmy malowniczy Folwark Matecznik, znajdujący się 20 km od Poznania,  spełniający wszystkie wymagania do przeprowadzenia odpowiedniego szkolenia. Naszą bazą będzie kompleks budynków z XIX w., które aktualnie przechodzą renowacje. Już dziś do Waszego użytku oddajemy: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną , boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, zarybiony staw, polanę grillowa. Ośrodek przystosowany jest do potrzeb młodych piłkarzy, zapewniając im wysoki standard zakwaterowania

Cena


Cena regularna: 340zł

Cena z kodem AUG50: 290zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dojazd autokarem z Poznania*
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA