+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Wybierz typ preferowanego wyjazdu

Rodzaj wyjazdu

Hotel 'Carmen' w Karpaczu
20 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
1290 zł

Rozpiera cię energia? Nie możesz usiedzieć w miejscu? Lubisz wiele dyscyplin sportu i dużą dawkę ruchu każdego dnia? Obóz typu Activ Camp jest właśnie dla Ciebie! Zima nie powinna zwalniać z aktywności sportowej. Dlatego zajęcia zostały przygotowane przez pasjonatów sportu, którzy są trenerami z wieloletnim doświadczeniem. Każdy zarazi się tutaj entuzjazmem i radością ze wspólnie spędzanego czasu!

Obóz skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7-15 lat.

Villa 'Natura' w Dolsku
21 stycznia 2019 - 27 stycznia 2019
1090 zł

W dzisiejszych czasach trzeba stawiać na rozwój i wielozadaniowość. Znajomość języka obcego jest niezbędna do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Również pod względem inwestycji w przyszłość. Jest to ważny krok, by zdobyć lepsze wykształcenie, a w dalszej perspektywie pracę marzeń. Nikomu chyba nie trzeba również tłumaczyć, jak ważne jest, by dbać o swoją kondycję, wytrzymałość fizyczną i zdrowy styl życia, a także poszerzanie swoich intelektualnych horyzontów. Dlatego podczas wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję empirycznie poznać tajniki nauki. Oba te czynniki połączyliśmy w obozie językowo - naukowym.

Obóz skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7-15 lat.

 

Villa 'Natura' w Dolsku
12 stycznia 2019 - 18 stycznia 2019
1090 zł

W dzisiejszych czasach trzeba stawiać na rozwój i wielozadaniowość. Znajomość języka obcego jest niezbędna do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Również pod względem inwestycji w przyszłość. Jest to ważny krok, by zdobyć lepsze wykształcenie, a w dalszej perspektywie pracę marzeń. Nikomu chyba nie trzeba również tłumaczyć, jak ważne jest, by dbać o swoją kondycję, wytrzymałość fizyczną i zdrowy styl życia. Dlatego oba te czynniki połączyliśmy w obozie językowo - sportowym.

Obóz skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7-15 lat.

 

Hotel 'Carmen' w Karpaczu
20 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
1290 zł

Jesteś fanem sportów zimowych? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami? W obu tych przypadkach, śmiało dołącz do naszego obozu. Gwarantujemy śnieżne szaleństwo na stokach pod okiem doświadczonych instruktorów. Po powrocie z narciarskich stoków czekać na Ciebie będą wieczorne atrakcje i animacje przygotowane przez naszych doświadczonych wychowawców!

Obóz skierowany jest do dziewczynek i chłopów w wieku 10-15 lat.

Holel Kępno
20 stycznia 2018 - 26 stycznia 2019
1190 zł

​Czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz doskonalić swoje umiejętności pływackie? A może chciałbyś nauczyć się stawiać swoje pierwsze pływackie kroki? Podczas tych ferii zimowych będziesz mógł spełnić swoje marzenia i spędzić z nami tydzień w ramach obozu pływackiego. Ponadto w programie obozu wiele innych atrakcji, konkursów i mnóstwo wspólnej zabawy!

Obóz skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7-15 lat.

'Villa Natura' w Dolsku
8 lipca 2018 - 14 lipca 2018
od 1240 zł

Tegoroczne wakacje w ramach programu ACTIV CAMP upływają pod hasłem "Aktywnie i sportowo!". Jeśli pragniesz, aby Twoje pociechy spędziły aktywne, pełne dobrej zabawy wakacje - dobrze trafiłeś! Na obozie sportowym Activ Camp zapewniamy ciekawe formy spędzania czasu. Szeroka gama atrakcji została przygotowana przez pasjonatów sportu. Obóz dla dzieci jest prowadzony przez doświadczonych trenerów. Każdy zarazi się tutaj entuzjazmem i radością ze wspólnie spędzanego czasu!

 

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA