Obóz w stylu lat 80./90. - Pokaż dziecku, jak się bawiłeś w jego wieku - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Program | 15.08 - 21.08.2021 - Obóz w stylu lat 80./90.


Podczas tego obozu zapewnimy Waszym dzieciom małą podróż w czasie do lat 80. i 90. Porzucimy nieco dzisiejsze trendy, takie jak granie na komputerze, czy konsoli, a udamy się na podwórko sprzed 30 lat i pokżemy im, jak wyglądała zabawa za czasów ich rodziców. Udowodnimy dzieciom, że do wspaniałej zabawy nie jest im potrzebny nowy tablet, czy konsola, ale grupa kolegów i koleżanek, kilka drobnych przedmiotów i odrobina miejsca na podwórku. 

Oczywiście istotną kwestią podczas naszych obozów jest zapewnienie dzieciom odpowiedniej ilości aktywności fizycznej, ale chyba nie musimy Państwu mówić, ile czasu dzieci kiedyś potrafiły biegać za piłką nie wracając do domu, czy grać w klasy. Podczas obozu na Wasze dzieci czekają takie atrakcje, jak:

 • Gra w gumę
 • Budowanie swojego imperium finansowego w Eurobussinesie
 • Wyścig w kapsle po specjalnie przygotowanym torze
 • Gra w podchody
 • Ćwiczenia i zabawy na trzepaku
 • Budowanie swojej własnej bazy
 • Gra w państwa i miasta
 • Kolory
 • Gry takie jak: Pokemony, Power Rangers, Mario itd.
 • Oraz wiele innych atrakcji

​Pozwól swojemu dziecku wziąć udział w naszej kapsule czasu i przenieść się do Twoich czasów, aby miało okazję zobaczyć i porównać, jak dzieci kiedyś spędzały swój wolny czas, a jak robią to teraz. Poza wyżej wymienionymi atrakcjami przewidujemy także między innymi zorganizowanie ogniska, kilku turniejów różnych gier, treningi piłki nożnej oraz wiele wiele innych urozmaiceń!

Folwark Matecznik, Sędzinko
Do dyspozycji naszych gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.
Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

 • Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen.
 • Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.
 • Ponadto przygotowana jest strefa chillout z hamakami, SPA z sauną, grota solna, siłownia oraz polana grillowa, z której z pewnością skorzystamy, jeśli pozwoli nam pogoda.

Można też skorzystać z atrakcji, okolicznego terenu. Wyprawa rowerowa, bieganie czy spacer z kijkami w lesie, pływanie na jeziorze Niepruszewskim to tylko wybrane atrakcje które zachęcą do aktywnego spędzenia czasu.

http://www.folwarkmatecznik.pl/


Cena


Cena regularna: 1490 zł

W cenie obozu zawarte są 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i  kolacja) transport (Poznań - Sedzinko - Poznań)

Organizator przewiduje możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości o czym poinformuje zawczasu.

Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad.

Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy.

Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie wypełnionej Karty kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA