Pierwszy samodzielny obóz – kiedy wysłać dziecko? - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Pierwszy samodzielny obóz – kiedy wysłać dziecko?

wróć na stronę główną

Nadchodzi często ten moment kiedy dziecko potrzebuje chwili oderwania się od rodziców i odczuwa potrzebę usamodzielnienia się. Jest to trudny moment dla każdego rodzica, ale niestety, potrzeba wolności często bywa silniejsza.

Obóz Adapt Camp to dobra opcja na pierwszy test samodzielności i małej separacji dziecka od rodziców. Ciężko jest rozłączyć się choć na chwilę ze swoją pociechą ale moment rozłąki też jest potrzebny.

Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Kiedy dziecko i rodzic uważają, ze jest już na to gotowe. Nie ma sensu wysyłać na obóz dziecka, które nie czuje się psychicznie na to gotowe i nie widać po nim oznak chęci usamodzielnienia się. Jeśli decyzja jest przemyślana i podjęta na chłodno to jest nadzieja, że pociecha będzie się dobrze bawić na swoim pierwszym obozie, który na pewno dobrze zapamięta. Odpowiednia zachęta i wsparcie rodziców na pewno sprawi, że dziecko będzie bardziej zmotywowane do wyjazdu.

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz Adapt Camp?

To pierwszy sprawdzian dziecka w kroku dorosłości. Obóz Adapt Camp jest też w pełni bezpieczny i przystosowany dla najmłodszych. Przez cały czas trwania wyjazdu trenerzy i opiekunowie dbają o pełną animację czasu wolnego i o to, aby dzieciom nic sie nie stało - najmłodsi są pod stałą opieką. 

Wszystkie dzieci w wieku 6-8 lat, które są chętne nowych przygód i wyzwań zapraszamy na obóz Adapt Camp w Sędzinku. 4 dni pełnej animacji i aktywności sprawią, że dziecko na pewno zapamięta dobrze swój pierwszy wyjazd!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA