Nowa baza noclegowa w Opalenicy! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Nowa baza noclegowa w Opalenicy!

wróć na stronę główną

Zespół SportujMY ma przyjemność ogłosić, że w Opalenicy został oddany do użytku nowy budynek, który będzie służyć dzieciom jako baza noclegowa w trakcie trwania obozów. Obiekt wyposażony jest w kilkanaście pokoi, które docelowo mają pomieścić około 50-ciu obozowiczów. Każde pomieszczenie zostało wykończone tak, aby spełniał wymagania profesjonalistów!

Budynek w Opalenicy posiada również pokoje, które zostały przystosowane do pracy specjalistów, którzy będą opiekować się dziećmi podczas turnusów. Dzięki temu każdy obóz będzie przeprowadzany na prawdziwie profesjonalnym poziomie. Baza noclegowa znajduje się niedaleko boiska wielofunkcyjnego, hali gimnastycznej oraz kompleksu boisk trawiastych. Bez wątpienia obiekt mieszczący się przy ulicy Parkowej wykonany został z dbałością o każdy element tak, aby obozowicze mogli odpowiednio rozwijać się podczas obozów piłkarskich.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA