Nowość w ofercie – półkolonia pływacka Activ - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Nowość w ofercie – półkolonia pływacka Activ

wróć na stronę główną

Przedstawiamy Państwu nowość w naszej ofercie – półkolonia pływacka Activ. Turnusy przygotowane zostały z myślą o dzieciach uwielbiających sporty wodne, ale zostały one urozmaicone o inne atrakcje, które odbędą się poza basenem.

pływające dziecko

Dlaczego warto wybrać półkolonię pływacką Activ?

Półkolonia pływacka Activ to idealny wybór dla dzieci kochających pływanie. Nowość w naszej ofercie została przygotowana tak, aby zapewnić uczestnikowi masę pozytywnych wrażeń, a to dzięki urozmaiceniu planu dnia o elementy innych sportów takich jak:

  • piłka wodna,

  • siatkówka wodna itp.

Dzięki półkolonii pływackiej Activ dziecko nauczy się bądź udoskonali swoje umiejętności pływackie, a także pozna najpotrzebniejsze zagadnienia związane ze sportami wodnymi. Na każdego uczestnika czekają przeróżne atrakcje oraz konkursy.

 

Cały plan półkolonii został zaprojektowany wspólnie z Arka Sport – szkółką pływacką, która będzie odpowiedzialna za szkolenie uczestników podczas turnusów. Współpraca z tym klubem pozwoli odpowiednio wyszkolić każde dziecko i to bez znaczenia na aktualne umiejętności oraz doświadczenie związane ze sportami wodnymi – uczestnicy zostaną podzieleni ze względu na poziom zaawansowania oraz wiek.

 

Po więcej informacji na temat szkółki Arka Sport zapraszamy tutaj!

nauka pływania grzbietem

Postanowiliśmy przygotować kilka atrakcji poza wodą takich jak:

  • seanse filmowe w kinie,

  • wyjście do parku trampolin itp. 

Każde dziecko może zaprosić ze sobą kolegę lub koleżankę! Z naszą półkolonią pływacką Activ uczestnikom niestraszna jest nuda!

dziecko skacze w parku trampolin

Zalety wyboru półkolonii pływackiej Activ

Wybierając półkolonię dla swojego dziecka, warto spojrzeć na to, co dane wydarzenie oferuje. Dzięki turnusowi sportów wodnych Twoje dziecko:

  • nauczy się między innymi lepiej pływać, 

  • pozna, czym są inne sporty wodne,

  • dowie się nieco więcej z teorii pływackiej,

  • zawrze nowe znajomości (być może do końca życia!),

  • wyrobi nawyk dbania o swoją sprawność fizyczną,

  • pozna ducha sportu oraz rywalizacji.

Każdy uczestnik będzie posiadać ubezpieczenie NNW, a także będzie pod stałą opieką kwalifikowanego personelu. Warto dodać, że na każde dziecko czeka prezent niespodzianka, które otrzyma podczas półkolonii!

 

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dzisiaj! Liczba wolnych miejsc mocno ograniczona!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA