Półkolonie letnie - dlaczego warto skorzystać? - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Półkolonie letnie - dlaczego warto skorzystać?

wróć na stronę główną

Został jeszcze ponad miesiąc do końca roku szkolnego, ale z pewnością większość z nas jest już powoli myślami przy wakacjach. A my mamy dla Was dużo opcji w te wakacje, między innymi ofertę letnich półkolonii! To dobra opcja dla dzieci, które nie czują się gotowe na wyjazd na długi obóz, a chciałyby poczuć namiastkę takiego turnusu.

​​​

Dzieci podczas turnusów półkolonijnych mogą poznać rówieśników ze swojej okolicy i innych drużyn w tej samej lokalizacji. Jeśli dziecko chciałoby poczuć się pewniej i zabrać kogoś na półkolonie, jest taka możliwość – przyjmujemy wszystkie dzieci, nie tyko naszych zawodników!

Dzień półkolonii wygląda zazwyczaj podobnie: rano po zbiórce, dzieci uczestniczą w treningach piłkarskich albo zajęciach ogólnorozwojowych (w zależności od rodzaju półkolonii). Następnie jest czas na drugie śniadanie, po którym nadchodzi moment na dodatkowe atrakcje – w zależności od lokalizacji półkolonii się różnią. Zazwyczaj jest to kino, basen czy park trampolin. Po szalonych atrakcjach, czas na obiad, który jest zakończeniem dnia półkolonii. Z nami nuda nie ma szans!

Podczas piłkarskich półkolonii dzieci trenują codziennie piłkę nożną - zajęcia dopasowane sa do poziomu grupy i zaawansowania zawodników. Podczas półkolonii ogólnosportowych Activ mogą rozwinąć się w wielu dziedzinach sportowych. Dzieci mają zapewnioną pełną animację czasu wolnego podczas turnusów oraz zabawy integracyjne.

Półkolonie odbywają się w godzinach 8:00-16:00, tak, aby rodzic mógł swobodnie odebrać dziecko po pracy. Jeśli rodzic musiałby się nieznacznie spóźnić, prosimy o informację.

Cena półkolonii obejmuje wyżywienie, transport oraz wstęp na wszystkie atrakcje i ubezpieczenie. Płatność za każdy turnus zimowy dla dzieci można rozłożyć ratalnie, nawet na 36 rat. Zapraszamy!

Oferta letnich półkolonii - sprawdź. 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA