Półkolonie zimowe - zabawa blisko Twojego domu! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Półkolonie zimowe - zabawa blisko Twojego domu!

wróć na stronę główną

Zima to czas, gdy dziecięca energia może stanowić wyzwanie dla rodziców. Krótsze dni i zimowa aura sprawiają, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu staje się trudniejsze. Jednak istnieje idealne rozwiązanie, które pozwala dzieciom cieszyć się sezonem zimowym, rozwijać swoje umiejętności i poznać nowych przyjaciół - zimowe półkolonie.

Dlaczego Zimowe Półkolonie?

Zimowe półkolonie pozwalają dzieciom spędzić czas w sposób aktywny, twórczy i bezpieczny. Odbywają się od poniedziałku do piątku, w dogodnych dla rodziców godzinach 8 - 16.

Jednym z głównych powodów, dla których warto rozważyć zapisanie dziecka na zimowe półkolonie, jest fakt, że dzięki temu dziecko, zamiast siedzieć przed telewizorem lub komputerem, ma okazję do rozwijania swoich zainteresowań, aktywności fizycznej i nawiązywania nowych przyjaźni.

Różnorodność Aktywności

W programie półkolonii zimowych oprócz treningów piłkarskich, każdego dnia na dzieci czekają dodatkowe atrakcje, m.in. park trampolin, ścianka wspinaczkowa, paintball laserowy, bowling czy seans filmowy w kinie - z nami nuda nie ma szans!

Rozwijanie Umiejętności Społecznych

Zapisanie dziecka na zimowe półkolonie to nie tylko sposobność do nauki nowych rzeczy, ale także do rozwijania umiejętności społecznych. Dzieci uczą się współpracy, nawiązywania kontaktów i budowania przyjaźni. To także szansa na przełamanie ewentualnej nieśmiałości i zwiększenie pewności siebie.

Bezpieczeństwo i Nadzór

Warto podkreślić, że zimowe półkolonie są zorganizowane w sposób zapewniający bezpieczeństwo uczestników. Opiekunowie i instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, a treningi dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci. Oprócz tego każdy turnus zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, a dzieci objęte ubezpieczeniem NNW. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: info@sportujmy.pl

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół SportujMy.pl

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA