Narciarskie szaleństwo w Poznaniu? Teraz to możliwe! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Narciarskie szaleństwo w Poznaniu? Teraz to możliwe!

wróć na stronę główną

 

Narciarskie szaleństwo połączone z treningami piłki nożnej? Weź udział w półkolonii piłkarsko - narciarskiej na Ratajach i spędź aktywnie ferie zimowe. Nie musisz jechać w góry, by zaznać narciarskiej atmosfery!

Zimowa półkolonia piłkarsko - narciarska to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również świetna możliwość do rozwijania umiejętności sportowych i nawiązywania nowych przyjaźni.

Różnorodne aktywności

Półkolonia oferuje uczestnikom bogaty program obejmujący zarówno treningi piłkarskie, jak i lekcje narciarstwa. Dzieci mają okazję poszerzyć swoje umiejętności w dwóch różnych dziedzinach sportowych, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. organizujemy także inne, różnorodne gry i zabawy oraz wyjścia na dodatkowe atrakcje takie jak: kino, park trampolin, paintball laserowy i wiele innych.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm 

Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem. Treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy dbają o zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Kadra pracująca na codzień z dziećmi, kształtuje nie tylko umiejętności techniczne, ale uczy także pracy zespołowej i zasad fair play. Dodatkowo, wszystkie nasze turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty, a dzieci objęte ubezpieczeniem NNW.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczgółami oferty.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: info@sportujmy.pl

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół SportujMy

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA