Podsumowanie ferii zimowych - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Podsumowanie ferii zimowych

wróć na stronę główną

Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi obozy i półkolonie ze Sportujmy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, to były dni pełne uśmiechu i sportowych przygód. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem.

 

Obozy Sportujmy w liczbach

Podczas tegorocznych, zimowych obozów, odwiedziliśmy wspólnie 5 lokalizacji: Opalenicę, Sędzinko, Wągrowiec, Rewal i Jarocin. Na naszych uczestników czekały rozmaite atrakcje, które różniły się ze względu na lokalizację. Żaden uczestnik nie odczuł ani chwili nudy – animacje czasu wolnego przeprowadzone przez naszych instruktorów sprawiały, że dzieciom nie znikał uśmiech z twarzy. Uczestnicy uczyli się rywalizacji zgodnej z duchem fair play podczas rozmaitych gier lub wyjść na np. kręgle lub bilard. Ponadto dzieci miały okazję, aby się nauczyć nieco o zdrowym odżywianiu.
Na nasze obozy pojechało 47 uczestników w różnym wieku. Dziękujemy!

 

Półkolonie Sportujmy w liczbach

Nasze półkolonie cieszyły się dużą popularnością. Na aktywny wypoczynek blisko domu, zdecydowało się aż 185 uczestników. Podczas półkolonii ze Sportujmy na dzieci czekała masa atrakcji, które bez wątpienia przypadły do gustu wielu uczestnikom. Zorganizowaliśmy głównie aktywne turnusy, podczas których uczestnicy poznali różne dyscypliny sportowe. Ponadto wybraliśmy się na laserowy paintball, na kręgle, do kina lub do Parku Trampolin (atrakcje różniły się ze względu na miejscowość). 

Dziękujemy, że wybraliście ferie zimowe ze Sportujmy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na letnich turnusach, których oferta już niebawem pojawi się na stronie internetowej www.sportujmy.pl - bądźcie czujni!

 

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: info@sportujmy.pl

Do zobaczenia,

Zespół SportujMy

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA