EURO 2024 - Kibicuj z nami na obozach! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

EURO 2024 - Kibicuj z nami na obozach!

wróć na stronę główną

EURO 2024 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych, które łączy fanów piłki nożnej. Wspólne kibicowanie na obozach SportujMy, podczas meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej stanie się niezapomniaym doświadczeniem.  

 

Wartość edukacyjna i emocjonalna

Kibicowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również ogromna wartość edukacyjna dla dzieci. Podczas meczów, mali fani mogą obserwować zachowania fair play, zauważać taktykę i strategię drużyn oraz doświadczać emocji towarzyszących sportowej rywalizacji. To doskonała okazja do rozmów o wartościach sportu, pracy zespołowej oraz znaczeniu ducha walki. Euro 2024 jest wyjątkową okazją do tworzenia wspomnień, które dzieci będą nosić przez całe życie. Wspólne kibicowanie podczas obozu piłkarskiego buduje relacje i tworzy niepowtarzalne chwile, które będą wspominane z uśmiechem na twarzy przez lata.

Inspiracja dla przyszłych gwiazd futbolu

Dla wielu dzieci to nie tylko okazja do kibicowania ulubionym drużynom, ale także inspiracja do samodzielnego treningu i rozwijania swoich umiejętności. Obserwowanie największych gwiazd futbolu na światowym poziomie może pobudzić marzenia o własnej karierze sportowej i zachęcić do ciężkiej pracy nad osiągnięciem celów.

Kibicuj z nami na obozach SportujMy

Wspóle kibicowanie na obozach piłkarskich i bramkarskich, odbędzie się na turnusach trwających w czasie EURO 2024:

W programie m.in.:

  • Treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zawodników. Częstotliwość i czas trwania jednostek treningowych uzależniona jest od wieku i poziomu zaawansowania grupy oraz warunków atmosferycznych.
  • Nauka techniki piłkarskiej (zwodów, technika strzału).
  • Analiza gry i elementy taktyczne – jak ustawić się i poruszać na boisku.
  • Turniej mini Euro – rywalizuj i ciesz się grą!
  • Wspólne oglądanie meczów EURO 2024 i kibicowanie z gadżetami.
  • Stworzenie transparentów oraz flag.
  • Quiz wiedzy o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej - konkurs zakończony nagrodami! 

<< Sprawdź pełną ofertę obozów i półkolonii SportujMy >>

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: info@sportujmy.pl

Do zobaczenia,

Zespół SportujMy

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA