Opinie - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Opinie

Opinie na temat SportujMy prosimy wysyłać na info@sportujmy.pl

Dzieci zachwycone. Dobra organizacja i wspaniali opiekunowie. Jedziemy już któryś raz i jeszcze nie raz pojedziemy. Polecam!

Beata, Mama 10-letniego Wojtka i 9-letniej Sary.

Doskonała kadra, ciekawe zajecia,dobre wyzywienie. Syn wrócił szczęśliwy. Polecam gorąco

Dorota, Mama 10 - letniego Nikodema

Mama: Synek jak było Dziecko: Mega! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Ewa, Mama 9 - letniego Oliwiera

Profesjonalne podejście do dzieci i treningu. Trudno o lepszą organizację obozów, gdzie zgadza się wszystko - od bazy hotelowej, obiektów sportowych, miejsc dodatkowych atrakcji, przez podejście i zaangażowanie trenerów, jakość prowadzonych zajęć sportowych, ale też tych nastawionych na rekreację i wypoczynek

Magda , Mama 11 - letniego Kuby, obóz Piłkarsko-pływacki w Jarocinie

Serdecznie polecam! Profesjonalna kadra, zróżnicowane zajęcia i rewelacyjne podejście do dzieci! Moja pociecha wróciła zachwycona :)

Paulina , Mama 10 - letniej Asi, Obóz Taneczny w Dolsku

Wysłałem syna na Ferie na obóz Minecraft. Minimum formalności. Dzieciaki przez cały czas były bezpieczne a młody wrócił zadowolony jak z żadnego wyjazdu przedtem. Poznał też nowych kolegów. Ośrodek wygląda jak na zdjęciach - nowoczesny i czysty. Polecam rodzicom którzy szukają ciekawego i przede wszystkim bezpiecznego wyjazdu dla dziecka

Kalina, Mama 9 - letniej Marty, Obóz Taneczny - Dolsk

Super podejście i zaangażowanie trenerów do dzieci i treningu. Bardzo dobra baza hotelowa i obiekty sportowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 

Paweł, Ojciec 9 - letniego Kuby, Obóz Piłkarski - Dolsk

Serdecznie wszystkim polecam. Syn był na obozie piłkarsko-pływackim i wrócił bardzo zadowolony. Na pewno pojedzie jeszcze raz.

Marta, Mama 12 - letniego Oliwiera, Obóz Piłkarski - Dolsk

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA