Trener - gwarancja sukcesu i profesjonalizmu - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Trener - gwarancja sukcesu i profesjonalizmu

wróć na stronę główną

Za sukcesem każdego zawodnika czy drużyny stoi cichy bohater – trener. Jest on nie tylko szkoleniowcem sportowym, łączy w sobie role pedagoga,  psychologa, opiekuna i przyjaciela. Przejmuje on częściowo rolę rodziców młodych sportowców, pomaga się im rozwijać na wielu polach, kształtuje charakter i zachowania społeczne. Wszystkie te czynniki przekładają się na późniejsze wyniki sportowe. Gdy w głowie poukładane są wszystkie sprawy i priorytety, całą siłę i koncentrację można wtedy skupić na sporcie.

Podczas obozów i półkolonii, na których odbywają się zajęcia sportowe nieoceniona jest rola trenera. Wszyscy nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie, odpowiednie przeszkolenie oraz certyfikaty, cały czas również podnoszą swoje kwalifikacje.

Warto zaznaczyć, że wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, odbywają się na profesjonalnych obiektach wyposażonych w niezbędny sprzęt, co niesamowicie usprawnia i wzmacnia pracę kadry trenerskiej.

Od lat nasze obozy i półkolonie cieszą się wielkim powodzeniem i zaufaniem. Zadowoleni rodzice i dzieci wracają na kolejne wyjazdy, a rosnąca renoma naszej działalności przyciąga kolejnych uczestników. Czynnikiem przyciągającym na obozy i półkolonie, jest możliwość uczestniczenia zawodników w zajęciach powadzonych przez trenera, który pracują na co dzień podczas treningów. Pozwala to na zachowanie ciągłości formy treningowej oraz dobrego poziomu współpracy zawodników ze szkoleniowcem.

Profesjonalnie przygotowana kadra, również pod względem pedagogicznym, jest niebywałym wsparciem podczas zorganizowanych pobytów uczestników poza domem.

Zbliżamy się do zakończenia rekordowo długiego sezonu letniego, który obfitował w obozy piłkarskie i tematyczne oraz sportowe półkolonie w wielu polskich miastach. Serdecznie dziękujemy za wiele wspólnie spędzonych chwil. Nie możemy się doczekać kolejnych letnich wakacji oraz sezonu ferii zimowych, do których rozpoczęliśmy już przygotowania.

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA