O Obozach Sportujmy.pl - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

O Obozach SportujMy.pl

najczęściej zadawane pytania

O projekcie


Obozy Sportujmy.pl to wyjątkowa oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję. Wszystko aktywnie i na sportowo!

Nasze wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Aktywność sportowa wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Miejsca naszych obozów i wycieczek staranie dobieramy pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do WSPÓLNEJ SPORTOWEJ ZABAWY.

Nasza oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat. Wszystkim dostarczamy ogromną porcję frajdy. Dla chcących spędzić czas w mieście proponujemy półkolonie i urodziny, a pragnącym poznawania nowych miejsc polecamy obozy, wycieczki i zielone szkoły.

Sprawdź naszą ofertę.

 

 

Nasi Profesjonaliści

Trenerzy, wychowawcy oraz animatorzy pracujący w projekcie SportujMy.pl posiadają ogromną wiedzę popartą licznymi kursami oraz szkoleniami.  Dzięki kilkuletniemu doświadczenie w pracy z dziećmi oraz pedagogicznemu podejściu do uczestników zapewnią  najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa na obozie, oraz sprzyjające warunki do dalszego rozwoju. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz ciekawości świata. Każdy wychowawca jadący na obóz posiada wszystkie uprawnienia wymagane do opieki nad grupą. Są to m.in. kwalifikacje wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dotyczące braku prawomocnych wyroków sądowych oraz aktualne badania lekarza medycyny pracy uprawniające do wykonywania pracy.

 

 

 

Marek Pawłowski

Dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i zawodników. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do zawodnika oraz dbałością o jego rozwój.

 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

Trener w lokalizacji Baranowo oraz Piątkowo, jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa. Mimo młodego wieku posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. W wolnym czasie uwielbia podróżować, zwłaszcza do miejsc kojarzących się z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian charakteryzuje sie dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na przyjazną atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

  

  Angelika Okupniak

Trener grupy C w Lusówku oraz czynna zawodniczka IV ligowego klubu piłkarskiego w Poznaniu. Swoją przygodę w Akademii Piłkarskiej Reissa rozpoczynała od prowadzenia najmłodszych grup. Dzięki umiejętnościom i zapale do pracy miała przyjemność prowadzić już wszystkie kategorie wiekowe oraz Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies. Posiada licencję UEFA C oraz liczne kursy i szkolenia. Ukończyła studia z Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej, a od ponad 7 lat zasila szeregi kadry trenerskiej Akademii.

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Przewoźny

Mikołaj Przewoźny jest trenerem lokalizacji Dębiec oraz Wilda, prowadzi Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies oraz młodych adeptów projektu Treningu Indywidualnego Champions Camp.  Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej oraz gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do Ligi Seniorskiej. Poważna kontuzja pokrzyżowała mu plany ale nie zniszczyła motywacji i woli walki. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody''. Mikołaj Posiada również licencję UEFA C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty. Swoich podopieczny zaraża determinacją i uczy dążyć do wyznaczonego celu.

 

 

 

 

 

 

Adam Wyrozumialski

Adam jest trener Akademii Piłkarskiej Reissa w Słupcy, oraz absolwentem na kierunku fizjoterapia. Doskonale wie jak profesjonalnie podejść do kontuzji, nadwyrężeń, oraz jak im zapobiegać. Podczas treningów zwraca uwagę na zaangażowanie oraz prawidłowy rozwój zawodnika. Jego ulubioną drużyną jest Lech Poznań a trenerem – Adam Nawałka. W dzieciństwie grał w koszykówkę, jednak to piłka nożna na dłużej zagościła w jego sercu. W wolnym czasie pielęgnuje pasję do sportu oraz czyta książki. Do treningów podchodzi z pozytywnym nastawieniem i szerokim uśmiechem. Zależy mu na przyjaznej atmosferze w drużynie ponieważ tylko wtedy dzieci mają odpowiednie warunki do dalszego rozwoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Franciszek Bryska

Franciszek jest jednym z animatorów projektu SportujMy.pl, harcerz, miłośnik sportu oraz gier komputerowych. Stawia na samodzielność oraz rozwój uczestników poprzez zabawę i aktywność fizyczną. Najlepiej odnajduje się jako wychowawca na turnusach tematycznych. Gry Minecraft oraz Fortnite są bliskie jego sercu, dlatego to właśnie on będzie waszym opiekunem na tegorocznych obozach tematycznych.

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dziś. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw tańca i rytmu. Następnie pojawił się waacking (styl tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się na interpretowaniu dźwięków poprzez ruch). Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża tą energią wszystkich wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy? „ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby dzieci mogły z tego korzystać w przyszłości”.

 

 

Adam Baraniecki

 

Adam jest Trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa od ponad 2 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Kaliszu oraz posiada licencję UEFA C. Jego największą pasją jest sport, w tym głównie piłka nożna. W czasie wolnym lubi śledzić losy ligii NBA oraz lekkoatletyki. Na pytanie o ulubioną drużynę bez zastanowienia odpowiada Arsenal Londyn, a jego ulubioną legendą piłkarską jest Thierry Henry oraz Zinedine Zidane. W pracy z dziećmi stawia na ciężką pracę i zaangażowanie. Podopieczni opisują go jako uśmiechniętego, spokojnego i zawsze opanowanego. Pozytywne nastawienie to jego drugie imię, zaraża uśmiechem i świetnie dogaduje się z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

Patryk Sucharski

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z Poznańskich szkół podstawowych oraz  trener piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Reissa na Polance. Z zamiłowania trener PZPS oraz aktywny gracz siatkówki. Uwielbia biegi długodystansowe, tenis ziemny oraz aktywność na świeżym powietrzu. ,,Sport to radość, a uśmiech jest najważniejszy! Daj codziennie jeden uśmiech, a pewnego dnia otrzymasz dwa z powrotem!'' – powiedział Patryk.  Praca z dziećmi sprawia mu ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe, nie wyobraża sobię przyszłości bez treningów. Obserwowanie rozwoju młodych zawodników to jego największa pasja.

 

 

 

 

 

 

Tomasz Woźniak

 

Zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista, w pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na ich pasję i zaangażowanie. Na co dzień Trener Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa w Kościanie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego do organizacji obozów podchodzi z wielkim zapałem i radością.

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak

 

Trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań - Junikowo. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, posiada licencję UEFA B. Jego pozytywne nastawienie i uśmiech przekłada się na relacje panujące w drużynie. Szybko zyskuje zaufanie zawodników a pasja z jaką podchodzi do treningów owocuje licznymi sukcesami pośród jego podopiecznych. Zwraca szczególna uwagę na integrację pomiędzy zawodnikami dlatego często można spotkać ich kibicujących na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

 

 

 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki

 

Młody i ambitny szkoleniowiec posiadający licencję UEFA A. Na co dzień jeden z trenerów w sztabie trenerskim Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa rocznika 2014. Cechuje go ogromny zapał do pracy i energiczne podejście do życia. Emanuje sympatią i poczuciem humory dzięki czemu z powodzeniem buduje przyjazną atmosferę w drużynie. Ceni ciężką pracę oraz upór w dążeniu do celu. W pracy z dziećmi największy nacisk kładzie na rozwój piłkarski i dobrą zabawę. 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Łuczak

 

Trener w Akademii Piłkarskiej Reissa od ponad 5 lat, na co dzień prowadzi drużyny z lokalizacji Swarzędz oraz Rataje w grupach A, B2 oraz C. Z wykształcenia licencjonowany absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. W 2018 roku  ukończył kurs wychowawcy wypoczynku w Ośrodku Doskonalenia RS Edukacja. Jego ulubioną drużyną jest Real Madryt, a poza treningami zajmuje się również pośrednictwem nieruchomości. Na treningach zaraża uśmiechem i pozytywną energią która udziela się całej drużynie. Podopieczni określają go jako wymagającego i wspierającego trenera. Uwielbia obserwowac postępy i rozwój zawodników. 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Czerniak

Pracę w Akademii Piłkarskiej Reissa rozpoczął w 2013 roku, aktualnie trener grup Skrzat i Żak, w lokalizacjach Szamotuły oraz Chrzypsko Wielkie. Pełni również rolę Koordynatora w Szamotułach, Chrzypsku Wielkim oraz Obrzycku. Posiada uprawnienia trenerskie: instruktor Piłki Nożnej oraz licencję trenera UEFA B. ,,Praca z dziećmi nie należy do łatwych i bezstresowych, jednak daje olbrzymią satysfakcję. Przede wszystkim musimy wypracować wspólną więź z zawodnikami. Dzieci potrafią bardzo szybko wyczuć czy jesteśmy autentyczni. To co uwielbiam w pracy z najmłodszymi to wspólna zabawa poprzez sport - właśnie to sprawia że idę na trening z uśmiechem na twarzy. Chwile które najbardziej zapadają w pamięć to spotkania po latach z dziećmi, z którymi miałem zajęcia w przedszkolu, teraz przychodzą na lokalizację i pytają czy ich pamiętam. Jest mi bardzo miło że oni nadal pamiętają i cieszą się na mój widok’’ Poza piłką nożną lubi siłownię, jazdę na rowerze, spacery z psem, oraz loty dronem.

 

 

 

 

 

 

 

Karol Pawlak

Przygodę z praca trenera zaczął w 2016 roku, do Akademii Piłkarskiej Reissa trafił będąc na 2 roku studiów AWF, odbywając praktyki trenerskie związane ze specjalizacją piłka nożna. Prowadzi zajęcia w projekcie Sportowe Przedszkole oraz treningi w lokalizacji Swarzędz i Luboń. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport oraz Trener przygotowania fizycznego. Posiada dyplom trenera AWF specjalizacji piłka nożna oraz przygotowanie pedagogiczne do nauczenia przedmiotu wychowania fizycznego.  Jego największą pasją jest sport a praca z ludźmi sprawia mu ogromną przyjemność. ,,W grupach najmłodszych  staram się zaszczepić zamiłowanie do sportu i pokazać, że trening to bardzo dobra zabawa. Bez wątpienia przysłowie - Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. - jest w moim przypadku prawdziwe’’.

 

 

 

 

 

 

Partnerzy


REHASPORT CLINIC

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

 

JOMA

JOMA, specjalizująca się w produkcji odzieży sportowej, obecna jest na rynku od 1965 roku i jest najbardziej znaną hiszpańską marką sportową. Przez ten czas zdobyła uznanie wśród wielu gwiazd sportu, głównie dzięki wysokiej jakości produktów. Firma w 2007 roku znalazła się na pozycji lidera w swojej branży w „Forum uznanych marek Hiszpanii".

Porównaj nas z innymi!


MY na poniższe pytania odpowiadamy TAK!  

 • Czy organizator obozu zapewnia ubezpieczenie uczestników obozu?
 • Czy organizator obozu zgłasza wyjazd do Kuratorium Oświaty?
 • Czy organizator wystawia faktury i zaświadczenia do zakładów pracy?
 • Czy ośrodek, w którym będą przebywać dzieci działa według zaleceń BHP, PPOŻ oraz sanitarnych?​​
 • Czy obiekt, w którym będzie obywał się obóz zapewnia łazienki w pokojach?
 • Czy organizator zapewnia transport uczestników do miejsca, w którym będzie odbywał się obóz oraz drogę powrotną?
 • Czy dzieci są dzielone na grupy obozowe ze względu na wiek?
 • Czy zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z doświadcznieniem w pracy z dziećmi?
 • Czy organizator obozu poza jednostkami treningowymi zapewnia dodatkowe atrakcje i konkursy?
 • Czy na miejscu znajduje się sala do gier i zabaw?
 • Czy organizator zapewnia sprzęt sportowy oraz profesjonalne miejsce do zajęć sportowych?
 • Czy organizator zapewnia obozowy upominek dla każdego dziecka?

Oferta dla firm


SportujMy.pl to innowacyjny projekt, który ma na celu promować aktywność fizyczną dzieci oraz rozwijać ich fascynacje sportem. Dzięki zajęciom sportowym dzieci mają okazję rozwijać swoje pasje, podnosić sowje umiejętności, a przede wszystkim w zdrowy i radosny sposób spędzać wolny czas!

Obozy, półkolonie czy wycieczki, to doskonała okazja aby, zaistnieć w świadomości dzieci oraz ich rodziców. Poza pakietem usług marketingowych firma otrzyma pakiety uczestnictwa (np. dla pracowników firmy lub partnerów biznesowych) oraz będzie mogła zorganizować event w nowoczesnych obiektach.

Przyłącz się do projektu i zostań Partnerem SportujMy.pl!

Zainteresowane ofertą współpracy firmy prosimy o kontakt:

e-mail: info@sportujmy.pl
tel.: +48 519400071

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA