Obóz Rodzic + Dziecko | Sędzinko | 04.07 - 10.07.2021 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 04.07 - 10.07.2021 - Obóz rodzinny


 

Chcesz aktywnie spędzić czas wraz ze swoją pociechą, a przy okazji dobrze się bawić podczas wakacji? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty i wyjedź na obóz Rodzic + Dziecko, który organizowany jest z myślą o najmłodszych oraz ich opiekunach. 

W ramach obozu możesz uczestniczyć - wraz z dzieckiem - w organizowanych zajęciach lub powierzyć pociechę pod naszą opiekę i sam rozkoszować się wakacjami! 

Obóz rodzinny to wyjątkowa oferta dla wszystkich tych, którzy

 • Chcieliby wysłać swoje dziecko na obóz, ale jednocześnie spędzić z nim wakacje 
   
 • Chcą odpocząć w pięknym i urokliwym miejscu, gdzie jest świeże powietrze oraz basen
   
 • Pragną aktywnie spędzić czas

SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz przeznaczony jest dla rodzica/opiekuna + dziecka. W przypadku chęci zwiększenia liczby uczestników o opiekuna lub dziecka prosimy kontakt indywidualny w celu ustalenia szczegółów oraz dostosowania prywatnego, powiększonego pokoju.
   
 • Młodsi obozowicze każdego dnia w godzinnach porannych zabierani są przez trenera na zajęcia sportowe / trening piłkarski. Dostosowane do ich możliwości jednostki treningowe są doskonałym elementem rozpoczynającym dzień. W tym czasie rodzice mają możliwość dołączenia się do zabaw i wspólnej integracji, ale mogą również skorzystać z czasu wolnego i spędzić go w samemu bądź też skorzystać z pomysłów jakie organizatorzy przygotowali na wspólne integracje dorosłych takie jak: wycieczki rowerowe, pływanie kajakami, nordic walking czy po prostu odpoczynek na plaży.
   
 • Po skończonym treningu młodsza część obozu udaje się każdego dnia na godzinne animacje z kierownikiem wyjazdu jak: warsztaty z rysowania, kolorowanie, wycinanie, tworzenie flag i inne kreatywne zabawy pobudzające dzieci.
   
 • Wieczorami dla rodziców przygotowane są gry i zabawy integrujące siebie wzajemnie, które przeprowadza trener. Gra w karty, bilard, kręgle, czy gra w bule (niezwykle popularna gra na całym świecie, w której wykorzystuje się specjalne bule/kule i rzuca się je na określonej przestrzeni, zazwyczaj piaszczystej)
   
 • W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego
   
 • Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ Z NAMI NA OBÓZ?

 • Zapewniamy, że nad bezpieczeństwem obozowiczów czuwać będą wykwalifikowani opiekunowie, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia
   
 • Ubezpieczenie NNW
   
 • Wysoki standard zakwaterowania (szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”)
   
 • 10-letnie doświadczenie w organizowaniu obozów
   
 • Codzienne atrakcje
   
 • Integracja dziecko z rówieśnikami 


ALE TO NIE WSZYSTKO!!

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. :

 • Podchody na świeżym powietrzu – gra łączy elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.
   
 • Wieczorowe ogniska – na żadnym prawdziwym obozie nie może zabraknąć tej atrakcji. Nie ma bowiem wspanialszego wspomnienia z wakacji niż siedzenie przy ognisku wraz ze swoimi przyjaciółmi.
   
 • Seans filmowy na poduszkach – zbierzemy się w głównej sali i wspólnie obejrzymy bajkę lub pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie bywa, nie może zabraknąć również popcornu. 
   
 • Turniej Gry w FIFA 20 na PlayStation – to jedna z najbardziej wyczekiwanych atrakcji, dlatego wyciągamy pady i startujemy! Nie ma nic ciekawszego niż turnieje FIFA na PlayStation. Zatem konsole czekają już w pełnej gotowości na uczestników obozu.


A PONADTO !

Uczestnicy naszego obozu otrzymają od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Niestety nie możemy jeszcze tego zdradzić, ale podpowiemy, że nasz prezent przydaje się nie tylko latem

Folwark Matecznik, Sędzinko
Do dyspozycji naszych gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.
Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

 • Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen.
 • Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.
 • Ponadto przygotowana jest strefa chillout z hamakami, SPA z sauną, grota solna, siłownia oraz polana grillowa, z której z pewnością skorzystamy, jeśli pozwoli nam pogoda.

Można też skorzystać z atrakcji, okolicznego terenu. Wyprawa rowerowa, bieganie czy spacer z kijkami w lesie, pływanie na jeziorze Niepruszewskim to tylko wybrane atrakcje które zachęcą do aktywnego spędzenia czasu.

http://www.folwarkmatecznik.pl/


Cena


Cena regularna: 1990 zł

 

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i  kolacje), transport (Poznań - Sedzinko - Poznań)

Organizator przewiduje możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości o czym poinformuje zawczasu.

Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. 

Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie wypełnionej Karty kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA