Kadra - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Kadra

Zapisy

 

 

Nasi Profesjonaliści

Wychowawcy, trenerzy i animatorzy pracujący w projekcie SportujMy.pl tworzący profesjonalną kadrę, posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, iż nie straszne są dla nich żadne wyzwania. Pasja jaką wkładają w pracę przekłada się na bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności sportowych, zdrowego trybu życia oraz ciekawość do świata. Każdy wychowawca jadący na obóz posiada wszystkie uprawnienia do tego, aby opiekować się grupą. Są to m. in. kwalifikacje wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dotyczące braku prawomocnych wyroków sądowych oraz aktualne badania lekarza medycyny pracy uprawniające do wykonywania pracy.

 

 

 

Marek Pawłowski

dyrektor ds. Sportu kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Sportujmy.pl. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w Naszych szeregach, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby to podróże, zwłaszcza zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. Poza funkcją trenera pełni również funkcje organizacyjne. To właśnie on decyduje o organizacji obozów, a także sprawia nadzór nad odpowiednim programem dla obozowiczów.

 

 

 

  

  Angelika Okupniak

trenerka Akademii od ponad 7 lat silnie związana z projektem Sportujmy.pl. Rozpoczynała swoją przygodę w Akademii Piłkarskiej Reissa przy najmłodszych grupach, prowadziła już wszystkie kategorie wiekowe oraz Reprezentację APR Ladies. Aktualnie trener w Lusówku przy grupie C. Projekt Sportujmy.pl jest dla niech ważnym elementem w rozwoju młodych piłkarzy i piłkarek, ponieważ to okazja na prawdziwą integrację zawodników jednej drużyny. Ukończyła studia z Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej. Posiada kurs trenerski Grassroots C, liczne kursy i szkolenia. Czynna zawodniczka IV ligowego klubu piłkarskiego w Poznaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Przewoźny

Mikołaj Przewoźny prowadzi treningi na Poznańskich lokalizacjach: Dębiec oraz Wilda. Oprócz drużyn lokalizacyjnych w każdej grupie wiekowej, zajmuję się prowadzeniem reprezentacji APR Ladies oraz przekazuje wiedzę i doświadczenie piłkarskie, młodym adeptom projektu Champions Camp. Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej i gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do poważnej, seniorskiej piłki ze wzgledu na ciężkie kontuzję. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z Tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody''. Projekty Sportujmy.pl to jego ulubiony sezon w roku, ponieważ to właśnie wtedy zawodnicy ładują baterie, a do drużyn zapisują się nowe dzieci, które jadąć na obóz pierwszy raz zakochują się w sporcie i chcą trenować bardziej profesjonalnie.

Posiada licencje trenerską Grassroots C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty oraz aktywnie spędzany czas w rytmie muzyki. Zawsze zaraża uśmiechem, optymizmem i dążeniem do celu.

 

 

 

 

Adam Wyrozumialski

trener w Słupcy z wykształcenia fizjoterapeuta. Podczas treningów zwraca uwagę na odpowiedni i prawidłowy rozwój zawodnika. Wie jak profesjonalnie podejść d kontuzji, nadwyrężeń, ale przede wszystkim jak im zapobiegać. Ulubiona drużyna to Lech Poznań, a trener - Adam Nawałka. Doświadczeniem sportowym z dzieciństwa okazuje się być koszykówka, jednak z czasem pokochał piłkę nożna i to jej oddaje się jako swojej największej pasji. W czasie wolnym lubi przeczytać dobrą książkę. Na obozy Sportujmy.pl chętnie zabiera całą swoją drużynę kierując się myślą o ich integracji i nieprzerwanym rozwoju sportowym.

 

 

 

 

 

 

 

Franciszek Bryska

harcerz, wychowaca i animator od ponad 5lat, który nie boi się wyzwań. Stawia na samodzielność uczestników oraz ich rozwój społeczny podczas obozów. Najlepiej odnajduje się jako wychowawca na turnusach tematycznych. Gry Minecraft czy Brawl Stars są bliskie jego sercu, dlatego spotkacie go na każdym turnusie tych właśnie obozów! Na co dzień interesuje się grafiką komputerową, z czym wiąże swoją przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

6 lat temu taniec zagościł w jej życiu na stałe i od tamtej pory nie pamięta dnia, kiedy o nim nie myślała. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw ruchu tanecznego i rytmu. Potem pojawił się styl waacking (tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się bardzo na interpretowaniu dźwięków przez ruch).
Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie się rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą i stara się jak najbardziej tą pozytywnością zarażać osoby wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy ? „ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby potem dziewczynki mogły z tego korzystać w przyszłości.”

 

 

 

Adam Baraniecki

trener w Akademii Reissa od ponad 2 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Kaliszu oraz posiada certyfikat UEFA C. Jego największą pasją jest sport, w tym głównie piłka nożna. W czasie wolnym dla urozmaicenia lubi śledzić losy ligii NBA oraz lekkoatletyki. Na pytanie o ulubioną drużynę bez zastanowienia odpowiada Arsenal Londyn, a jego ulubioną legendą piłkarską jest Thierry Henry oraz Zinedine Zidane. W pracy z dziećmi stawia na ciężką pracę i zawsze ją docenia starając się iść za przykładem Cristiano Ronaldo. Podopieczni opisują go jako uśmiechniętego, spokojnego i zawsze opanowanego.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA