IFG CAMP - Indywidualne obozy piłkarskie - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | IFG CAMP | 25 lipca - 31 lipca 2021


Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry  to oferta wyspecjalizowanych obozów piłkarskich, podczas których uczestnicy doskonalą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie, a trenerzy skupiają się na eliminowaniu poszczególnych błędów. Przed obozem zawodnik wypełnia ankietę, która pozwala na przygotowanie odpowiedniego planu treningowego dostosowanego do jego poziomu zaawansowania. Podczas pierwszego treningu każdy uczestnik przechodzi test umiejętności piłkarskich, którego wynik również wpływa na  plan treningowy. Obozy prowadzone są przez kadrę profesjonalistów, która na co dzień pracuje z metodologią IFG ! Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

Podczas obozu zawodnicy wezmą udział w 15 jednostkach treningowych w tym treningach motorycznych, taktycznych oraz pozycyjnych.

Po zakończeniu obozu, dla każdego zawodnika przygotujemy raport umiejętności po obozie oraz dalszą ścieżkę kariery piłkarskiej – możliwość zaproszenia na testy do akademii piłkarskich mających zespoły w CLJ. Na każdego uczestnika czeka także oficjalny strój IFG oraz powołanie na miesiąc bezpłatnych treningów w projekcie!

 

 • Metodologia – system szkolenia

Treningi Indywidualnych Fundamentów Gry posiadają unikatową oraz jedyną w Polsce metodologie. Taktyka nauczana jest poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry. Aspekty motoryczne takie jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Technika użytkowa doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami.

 • Indywidualizacja treningu

Treningi IFG odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach. Dzięki temu trener może skupić więcej uwagi na rozwój indywidualny danego zawodnika. W takich warunkach zapewniony jest optymalny i szybki wzrost umiejętności piłkarskich.

 • Specjalistyczny sprzęt

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, płotkach lekkoatletycznych, piłkach lekarskich i wielu innych.

 • Wielokierunkowy i harmonijny rozwój zawodnika

Rozwój zawodnika można porównać do czterech kół w samochodzie. Chcąc przejechać z punktu A do punktu B wszystkie koła muszą być w dobrym stanie techniczny. W innym wypadku podróż się nie uda.  W rozwoju młodego zawodnika  kołami są cztery aspekty, których rozwój jest równie ważny – technika, taktyka, motoryka oraz mentalność.  Tylko harmonijny rozwój zawodnika we wszystkich czterech aspektach pozwoli osiągnąć poziom mistrzowski.

 • Bieżąca ocena i raport zawodnika

Zawodnicy przechodzą ocenę sprawności piłkarskiej, która jest przeprowadzana z wykorzystaniem nowoczesnych fotokomórek. Po obozie tworzony jest raport z mocnymi i słabymi stronami zawodników.

Hotel Atut, Licheń


Hotel Atut to ośrodek położony w sercu Pojezierza Wielkopolskiego. Sam hotel mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji. Odległość od najcieplejszego jeziora w Polsce - Jezioro Licheńskie. W poblizu hotelu znajduje się tez prawdziwa wizytówka tej miejscowości - Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, jest to obecnie największy kościół w Polsce. 

Atut to 4-gwiazdkowy hotel o naprawdę wysokim standardzie. Zanjduje się w nim aż 125 pokoi, dzięki czemu pomieścić może kilkaset gości na raz. Z dodatkowych atrakcji hotel ma basen z pięknym widokiem na ogród i znajdujący się w pobliżu las. Ponadto do naszej dyspozycji będzie sala gier, w której znajdziemy takie atrakcje, jak: 2 tory do gry w kręgle, stoły do gry w piłkarzyki, stoły do ping-ponga, a także stół bilardowy i tarcza do darta. 

Hotel otoczony jest bardzo dużą ilością terenów zielonych. We wcześniej wspomnianym ogrodzie znajduje się miejsce do palenia ogniska oraz chata grillowa, która pomieści nawet do 150 osób. Sam hotel wraz z jego terenami to aż 4 hektary piękncyh zielonych terenów.

Cena


Cena regularna: 1590 zł 

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z pełnym zapleczem sanitarnym
 • dostęp do boisk piłkarskich (ilość i rozmiar w zależności od obiektu)
 • 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • ubezpieczenie NNW uczestników, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty,
 • dostęp do atrakcji dostępnych na miejscu (m.in. bowling, basen, piłkarzyki, konsole ps4),
 • upominek – każdy uczestnik otrzyma gadżet na zakończenie obozu!

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA