Opinie - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Opinie

Opinie na temat SportujMy prosimy wysyłać na info@sportujmy.pl

O SportujMy powiedziała mi przyjaciółka, która od lat wysyła z Wami swoje dzieci na obozy sportowe. Zdecydowałam się, bo wiedziałam, że moja Sara i mój Wojtek będą mieli na obozie znajomych, a to dla dzieci jest niezwykle ważne w przypadku pierwszego wyjazdu. Dzisiaj mogę powiedzieć krótko: to był strzał w dziesiatkę! Zarówno ja, jak i dzieci jesteśmy zadowoleni pod każdym względem.

Beata, Mama 10-letniego Wojtka i 9-letniej Sary.

To był pierwszy wyjazd syna na tygodniowy obóz. Trener polecił Dolsk, argumentując to świetną bazą, dobrą lokalizacją nieopodal Poznania oraz tym, że na obozie będzie z kolegami. Muszę mu przyznać rację! Kontakt z pracownikami biurowymi był wzorowy, obóz zorganizowany perfekcyjnie, a sam wyjazd podobał się Nikodemowi tak, że w następnych latach z pewnością będziemy planowali kolejne wyjazdy.

Dorota, Mama 10 - letniego Nikodema

Nie wiedziałam, że dzieciaki mogą być tak zadowolone po powrocie. Mają dużo energii i ciągle nas wyciągają z domu na rowery. Wielki ukłon w stronę wychowawców, którzy potrafią ogranąć takie żywiołowe dzieci. My jesteśmy w pełni zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić Państwa następnym rodzicom.

Marta, Mama 9 - letniego Oliwiera

Mój Kuba na obozie wiele się nauczył, polepszył technikę pływania i poznał wielu fajnych kolegów. Za rok pojedzie na pewno!

Magda , Mama 11 - letniego Kuby, obóz Piłkarsko-pływacki w Jarocinie

Bardzo fajny program zajęć, profesjonalni wychowawcy i instruktorki tańca. Córka wróciła z obozu tanecznego bardzo zadowolona! Dużo się nauczyła i chce się zapisać na kolejny obóz w czasie ferii.

Paulina , Mama 10 - letniej Asi, Obóz Taneczny w Dolsku

Zapisałam córkę na zeszłoroczny obóz taneczny. Obóz taneczny był zorganizowany na wysokim poziomie - zaangażowani wychowawcy, utalentowani prowadzący zajęcia oraz bardzo dobry kontakt z biurem . Marta wróciła z wakacji bardzo zadowolona, nauczyła się fajnych układów tanecznych. Po obozie zapisaliśmy ją na kurs tańca nowoczesnego, ma nowe koleżanki i być może w tym roku wyjedzie na obóz razem z nimi.

Kalina, Mama 9 - letniej Marty, Obóz Taneczny - Dolsk

rok temu było extra!! :-) Synek zadowolony, zapisalem go na oboz pilkarski w Dolsku i polecam go każdemu. Bezpiecznie dowieziony i odwieziony z obozu. Syn w tym roku chce jechać ponownie, więc na pewno skorzystamy

Paweł, Ojciec 9 - letniego Kuby, Obóz Piłkarski - Dolsk

Bardzo szybko załatawia się z Państwem formalności, a panie z infolinii są bardzo miłe. Zdecydowanie polecam!

Marta, Mama 12 - letniego Oliwiera, Obóz Piłkarski - Dolsk

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA