Obozy w Jarocinie - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Obozy w Jarocinie

wróć na stronę główną

Słynący z jednego z najbardziej popularnych festiwali muzycznych Jarocin należy również do bazy naszych stałych miejsc. W tym mieście nie ma czasu na nudę. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyja duży obszar lasów leżący na obrzeżach miasta, a także liczne zabytki znajdujące się w całym Jarocinie i bogate zaplecze sportowe. 

 

Jarocin, oddalony o około 70 kilometrów od Poznania, zachęca do odwiedzin. Do wartych zobaczenia atrakcji turystycznych i zabytków znajdujących się w tym mieście należą m.in.: ratusz miejski, park krajobrazowy, należący do zespołu pałacowo-parkowego, Pałac Radolińskich, kościół parafialny Św. Marcina  z XVII wieku, znajdujący się w parku miejskim Skarbczyk, który jest pozostałością po średniowiecznym zamku.

W mieście działają kluby sportowe: piłkarskie, siatkarskie, szachowe, kolarstwa górskiego, tenisa ziemnego, taekwondo, rugby oraz sekcje pływackie. Podczas turnusu Obozów Akademii w Jarocinie naszą bazą sportową jest hotel Jarota. Do kompleksu hotelowego przynależą hala sportowa, trzy pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę nożną, korty tenisowe, płyty do treningu strzeleckiego oraz bramkarskiego. W bliskiej odległości od hotelu znajdują się również basen oraz aquapark.

 

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA