LAST MINUTE – OSTATNIE MIEJSCA NA OBOZY! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

LAST MINUTE – OSTATNIE MIEJSCA nA OBOZY!

wróć na stronę główną

Lato, lato wszędzie! Nie możemy doczekać się już pierwszego obozu letniego z oferty SportujMy.pl. Kończymy rejestracje na pierwsze letnie obozy, dlatego nie zwlekaj i wybierz najkorzystniejszy obóz dla Ciebie, zgodny z Twoimi zainteresowaniami i preferencjami lokalizacyjnymi. W związku z ostatnimi miejscami obozowymi, wprowadzamy promocję First Minute, która być może jeszcze bardziej utwierdzi Cię w przekonaniu, że warto postawić na ofertę SportujMy.pl! okej okej

Sprawdź naszą ofertę

Od teraz wybierając obóz tematyczny z oferty otrzymasz 200 złotych rabatu! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Konsultantem dostępnym pod numerem telefonu 519 400 071, a my dokonamy rejestracji uczestnika po obniżonej cenie.

Do wyboru w naszej ofercie obozy: piłkarskie, bramkarskie, taneczne, survivalowe, aktywne, a także rodzinne. Pełna integracja z aktywnościami sportowymi oraz dużo dobrej zabawy czekają.

Nie możesz jeszcze zdecydować się na konkretny obóz? A może musisz przemyśleć, jaki termin odpowiadałby Ci najbardziej? Pomożemy podjąć Ci decyzję – sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej albo skonsultuj się z nami internetowo

Sprawdź naszą ofertę

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA