5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy SportujMy.pl - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy SportujMy.pl

wróć na stronę główną

Obozy sportowe to idealna propozycja dla młodych adeptów futbolu, którzy cenią sobie aktywny tryb życia, nie boją się wyzwań i mają ochotę spędzić wakacyjny czas w gronie rówieśników. Tworząc naszą ofertę wyjazdową kierujemy się wieloma kwestiami, dzięki którym po zakończeniu sportowego turnusu uczestnicy ciepło wspominają letni wyjazd, ale i myślami wybiegają już do przyszłorocznej edycji obozów. Co wyróżnia ofertę SportujMy.pl? Przedstawiamy 5 najważniejszych powodów:

 1. Obozy SportujMy.pl to szeroka oferta obozów tematycznych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru naszych uczestników są obozy piłkarskie, bramkarskie, taneczne, pływacko-piłkarskie, survivalowe, a nawet rodzinne i adaptacyjne. Każdy obóz tematyczny związany jest z innym rodzajem treningów, wykonywanych ćwiczeń, ale też z innym zestawem gier i zabaw rekreacyjnych i integracyjnych wykonywanych po treningach. Wychodzimy naprzeciw wszystkim entuzjastom aktywności fizycznych, nie ograniczając się do wyłącznie jednej dyscypliny - a jak wiadomo, im większa różnorodność, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje upodobania i potrzeby.


   
 2. Obozy SportujMy.pl to przede wszystkim rozwój! Rozwój sportowych umiejętności to jedna z lepszych inwestycji w przyszłość dziecka! Codzienne zajęcia sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę uczestnika. Dzięki wyjazdom z kadra SportujMy.pl możliwe jest jednak nie tylko szkolenie umiejętności gry w piłkę nożną, układów tanecznych czy technik pływackich. Uczestnicy rozwijają się także na polu mentalnym, w czym pomaga im wykwalifikowana kadra trenerska.


   
 3. Na obozach ważne są także kwestie pozasportowe. Istotnym elementem rozwoju każdego zawodnika jest m.in. tematyka zdrowego żywienia i przygotowania zdrowych posiłków. Na specjalnych zajęciach warsztatowych nasi uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Poza tym wyjazdy z rówieśnikami uczą także samodzielności i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych.
   
 4. Wyjazd z ekipą SportujMy.pl to nie tylko ciężka praca, ale i świetna zabawa w gronie rówieśników! Nasz program kształcenia wielkich sportowców opiera się na dwóch fundamentach: edukacji poprzez sport oraz treningów poprzez zabawę. Staramy się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do wieku i preferencji uczestników naszych obozów. Masz ochotę na pokaz mody, turniej gier na konsoli, konkurs Mam Talent albo wieczorne ognisko oraz gry terenowe? To świetnie – na naszych obozach atrakcji jest pod dostatkiem. Dodatkowo masz okazję poznać nowych kolegów i koleżanki podczas wspólnych gier i zajęć warsztatowych. U nas jest czas na pracę nad doskonaleniem własnych umiejętności, ale i integrację z rówieśnikami. Grunt to właściwa równowaga pomiędzy nauką a zabawą – bez niej prawidłowy rozwój uczestnika nie byłby możliwy! 


   
 5. Lokalizacja i baza szkoleniowa jest naszym kolejnym atutem. To ważne, by każdy ośrodek, w którym organizujemy turnusy, był właściwie przygotowany pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym – tak, aby każdy uczestnik czuł się w nim jak najlepiej! Wszystkie obiekty – w Babimoście, Dolsku, Darłowie czy Jarocinie – posiadają szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną: boiska, hale sportowe, orliki, korty tenisowe, czy pływalnie. Dodatkowym udogodnieniem są spokojne okolice, w jakich znajdują się bazy noclegowe oraz inne atrakcje wynikające z charakterystyki miejsca do których należą np. jezioro czy bliskość morza.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA