Aktualności - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Zaplanujemy ferie Twojego dziecka za Ciebie!
23.01.2020

Zorganizujemy aktywny czas dla Twojego dziecka!

To propozycja spędzenia ferii w towarzystwie rówieśników i wyedukowanych trenerów. Gwarancją spotkań są oczywiście wyjątkowe zajęcia sportowe oraz dodatkowe atrakcje. Wszystko to wpłynie na niesamowite przeżycia Twojej pociechy, a uśmiech będzie się pojawiał każdego dnia. Takie ferie zapadną w pamięć każdego malucha.

Sprawdź czy półkolonie odbywają się w Twoim mieście:
http://sportujmy.pl/pl,85,sportowe-polkolonie-dla-dzieci-pilkarskie-taneczne.html

Ferie w domu to nuda!

Czas przerwy zimowej w mieście nie musi oznaczać tylko gry na konsoli ; )

Mnóstwo atrakcji (m.in.: basen, Jump Arena, kręgle czy lodowisko) codzinne zajęcia sportowe sprawią, że twój maluch podczas ferii wciąż będzie aktywny a w dodatku pod opieką najlepszej kadry.

Dodatkowym atutem półkolonii jest czas spędzony z przyjaciółmi, ale też z rodziną, gdyż po półkoloniach zostaje jeszcze całkiem sporo czasu dla najbliższych.

Ramowy dzienny plan półkolonii**:

7:30 - 8:30 Zbiórka

8:30 - 10:30 Trening piłkarski

10:30 - 11:00 Drugie Śniadanie

11:00 - 15:00 Atrakcja

15:00 - 16:00 Obiad

16:00 - 16:30 Odbiór dziecka

**Z doświadczenia wiemy już jednak, iż plan poszczególnych dni, który uzależniony jest od atrakcji, godziny jej rozpoczęcia czy czasu trwania jest mocno ruchomy. W związku z tym my również jesteśmy elastyczni i w przypadku wyjścia na atrakcję i wcześniejszego powrotu do szkoły przewidywany jest drugi trening, którym kończyć będziemy nasz cały półkolonijny dzień.

Każdego dnia uczestnicy otrzymują też dwa posiłki (drugie śniadanie oraz obiad)


 

Wskocz na stok!
30.12.2019

Narty czy snowboard - co wybrać? Zarówno wyjazd na narty jak i śnieżne szaleństwa na snowboardzie doskonale wpłyną na kondycję czy dotlenią organizm. Przy tym uprawianie obu sportów da mnóstwo radości i satysfakcji

Zadbaj o aktywność swojego dziecka - obóz ACTIV to świetna okazja!
19.12.2019

Twoje dziecko rozpiera energia? Nie może usiedzieć w miejscu? Uwielbia różne dyscypliny sportowe i każdy dzień wypełnia aktywnością fizyczną? Zima nie musi być nudna, o co zadbają pasjonaci sportu – trenerzy i wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy zarazi się tutaj entuzjazmem i radością ze wspólnie spędzanego czasu! Zajęcia sportowe w różnych dyscyplinach, wizyta w aquaparku, zabawy integracyjne, zajęcia artystyczne, warsztaty edukacyjne, zabawy kreatywne i wiele innych

Poznaj miejsca, w których możesz spędzić z nami niezapomniane ferie!
09.12.2019

Jesteś ciekawy gdzie odpoczniesz z nami podczas ferii 2020? Chcesz dowiedzieć się więcej o miejscach, w których odbywają się nasze obozy? To własnie tutaj aktywnie odpoczniesz podczas naszych wspólnych wyjazdów!

 

 

 

 

 

Ferie oznaczają tylko jedno - więcej czasu na piłkę nożną !
03.12.2019

Kochasz piłkę nożną i nie chcesz spędzić ferii zimowych w domu?

Marzysz o karierze Messiego, Ronaldo, Lewandowskiego czy Milika?

Jeśli na wszystkie pytania twoja odpowiedź brzmiała „TAK” to dobrze trafiłeś!

Obóz piłkarski to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i rozwoju umiejętności! A może chcesz spędzić ten czas ze swoją drużyną i trenerem z lokalizacji? Treningi piłkarskie z profesjonalną kadrą, udział w zabawach integracyjnych, turniej FIFA na PlayStation i szereg innych atrakcji oraz konkursów. Na każdego uczestnika obozu czeka piłka oraz dyplom :)

Sport i komputer razem? Tak, to da się połączyć!
25.11.2019

Ferie zimowe zbliżają się dużymi krokami, a to znak, żeby zacząć myśleć o tym, jak zagospodarować czas Twojemu dziecku. Z racji rosnącej popularności różnych aplikacji internetowych postanowiliśmy przygotować dla Twojej pociechy coś, dzięki czemu połączy ona aktywny wypoczynek, z nauką obsługi mediów społecznościowych.

Hit zimy! Gogle VR w ofercie obozów e-sportowych oraz Youtube!
21.11.2019

Już podczas najbliższych ferii zimowych Twoja pociecha może znaleźć się w centrum swojej ulubionej gry, czy bajki… i to dosłownie! Wszystko dzięki goglom VR, które jako hit sezonu zagościły w naszej ofercie obozów.

W drodze do samodzielności - pierwszy obóz Twojego malucha!
14.11.2019

Chcesz aby Twoja pociecha spędziła aktywnie ferie,jednak boisz się,że tydzień poza domem to dla niej zbyt długo? Mamy na to rozwiązanie! Obóz ADAPT przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7lat,a czas jego trwania to zaledwie,ale też aż 4 dni! Podczas tego okresu dzieci pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry zdobywać będą różne umiejętności poprzez zabawę. Nauczą się samodzielności w życiu codziennym,zintegrują się z równieśnikami i przeżyją swój pierwszy,niezapomniany obóz! Pamiętaj,że możesz odebrać dziecko w każdej chwili, zapłacisz wtedy tylko za wykorzystane dni

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA