News - SportujMy.pl
logotyp sportujmy
Zaloguj się Zarejestruj się

Dlatego zabierz ich wszystkich na rodzinny obóz Sportujmy i razem stwórzcie cały wakacyjny album pełen niesamowitych wspomnień. Obóz rodzinny w Dolsku to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i wzmocnienia rodzinnych więzi!

więcej
17.04.2018

Gdzie? Oczywiście na obozie tanecznym Sportujmy.pl Z nami poczujesz gorący powiew lata w energetycznych rytmach latynoamerykańskich, przeniesiesz się w cień nowojorskich zaułków z instruktorem STREET DANCE oraz poczujesz prawdziwą kolumbijską pasje do tańca ZUMBA.

więcej
17.04.2018

Sport wkracza w XXI w., a formuła sportu elektronicznego (e-sportu) przyciąga coraz większe rzesze fanów. Gry takie jak FIFA czy LOL (League of Legends) robią coraz większą furorę, z graczami przekształcającymi się w profesjonalistów i wynikami międzynarodowych rozgrywek lądującymi na stronach przeglądów sportowych. Nic dziwnego w świecie postępujących technologii!

więcej
12.04.2018

Sportujmy po raz kolejny wyrusza poza granice Polski – kierunek Barcelona! Ta niezwykła oferta to moc piłkarskich emocji w owianej piłkarską legendą kolebce jednej z najbardziej rozpoznawalnych drużyn – FC Barcelony.

więcej
12.04.2018