Ferie na półmetku - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Ferie na półmetku

wróć na stronę główną

 

Ferie zimowe dotarły do półmetka! Kończą się tym samym pierwsze turnusy naszych obozów i półkolonii. Przed nami jednak jeszcze jeden tydzień atrakcji i wspólnej zabawy!

Mamy dla Ciebie pierwsze podsumowanie pierwszego tygodnia tegorocznych ferii.

 

W zeszłą niedzielę rozpoczął się obóz  piłkarski w Rewalu. Nasza przesympatyczna grupa znad morza zimowy wypoczynek rozpoczęła od podzielenia się na trzy drużyny. Każda z grup musiała wymyślić dla siebie nazwę. W wyniku burzy mózgów i nieprzeciętnej inwencji twórczej naszych obozowiczów powstały: FC Toi Toi, Legendarna Dwunastka i Mokre Podłogi! :) 

Oprócz spacerów nad morzem i oczywiście treningów piłkarskich grupa integrowała się podczas wieczornych gier i zabaw. Bardzo żywiołowe i trafione okazało się także wspólne oglądanie meczu o Superpuchar Włoch.

Uczestnicy wraz z trenerami wybrali się także na basen, by odrobinę się zrelaksować.

Mijający tydzień to także nasze półkolonie. Dzieci brały udział w zajęciach w Laboratorium Wyobraźni, gdzie mogli wcielić się w małych chemików i poznać fascynujące zjawiska fizyczne.

Kolejną atrakcją były warsztaty kulinarne, podczas którzych uczestnicy półkolonii mogli sami, pod okiem opiekuna i fachowca, mogli przyrządzić zdrowie pieczywo. 

 

Sledź Facebooka SportujMy.pl! Publikujemy tam relacje z zimowego wypoczynku, który organizujemy. Zajrzyj na nasz profil!

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA