Kończymy sezon zimowego szaleństwa! - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Kończymy sezon zimowego szaleństwa!

wróć na stronę główną

Ferie zimowe przebiegły pod znakiem frajdy i sportowych przygód na naszych obozach i półkoloniach! 

Wystartowaliśmy 13. stycznia obozem piłkarskim w Rewalu. Nasza ekipa znad morza podbiła chyba serca wszystkich. Z relacji, która prezentowaliśmy Wam na naszym Facebooku wynikało, że grupa bawiła się świetnie! To tez duża zasługa trenerów! Bardzo dobrze dogadywali się ze swoimi podopiecznymi i stworzyli bardzo dobrą atmosferę! :) 

W drugim tygodniu ferii rozpoczęły się obozy w Karpaczu i w Kępnie. W górach nasi uczestnicy brali udział w obozie Activ i narciarsko-piłkarskim. Dzieci spędzały czas na stoku narciarskim, zwiedzali także miasto, piłkarze uczestniczyli oczywiście w treningach piłkarskich. Aura dopisała doskonale - śnieg, mróz i słońce! Wymarzona pogoda na pobyt w górach zimą! 

W Kępnie z kolei trwał obóz pływacko-piłkarski. Uczestnicy również szlifowali swoją piłkarską formę i co ważne - trenowali regularnie także w ferie. To jeden z naszych celów, by młody piłkarz uczył się systematyczności pracy. Oprócz tego - zajęcia na basenie! Chwila relaksu, ale także praca nad swoimi sportowymi umiejętnościami. 

Podczas ferii dzieci brały udział również w naszych półkoloniach. W Poznaniu uczestnicy odwiedzili między innymi Laboratorium Wyobraźni i uczyli się gotować podczas warsztatów kulinarnych. 

 

Relacjonowaliśmy dla Ciebie ferie ze SportujMy.pl na naszym Facebooku. Śledź dalej nasz profil - będziemy jeszcze podsumowywać nasze obozy i półkolonie. Niebawem pojawi sie również oferta na LATO 2019!

Zostań z nami! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA