Dolsk - obóz Językowo-Sportowy | 25-31.08.2019 | First Minute - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 25 - 31 sierpnia 2019 - Obóz Językowo-Sportowy


 

Mimo, że wakacje to czas, w którym o nauce nie myśli się za często, to jednak wszyscy dobrze wiemy jak ważne w życiu młodych ludzi są języki obce. Z tego też powodu zapraszamy serdecznie na obóz językowo-sportowy. My znaleźliśmy idealne połączenie pomiędzy uprawianiem sportu, a nauką języków. Teraz czas na Twój ruch by dołączyć do nas!

Obóz językowo-sportowy to mieszanka tego co w życiu młodego człowieka ważne i przyjemne. Dlatego właśnie języka angielskiego (ważne) uczymy się przez zabawę (przyjemność), a sport? No cóż. Sam w sobie jest zarówno ważny jak i przyjemny.

Uspokajamy więc na początku – wakacje to nie rok szkolny i mamy tego świadomość, dlatego tak ważnym dla nas aspektem jest uśmiech na twarzy obozowicza, dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie do nauki przez zabawę, o które w trakcie wyjazdu zadbamy

 

Obóz skierowany jest do wszystkich dziewczynek i chłopców w wieku od 7 do 15 lat

Pamiętaj, na nasz obóz możesz wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! Umieścimy Was wtedy w jednym pokoju!

Szczegóły obozu:

Zajęcia języka angielskiego prowadzić będzie wykształcony lingwista ze szkoły językowej. Stawiamy na profesjonalizm dlatego poziom języka wychowawcy, jego wykształcenie oraz podejście do dzieci są u nas priorytetowe!

Na obozach językowych pojawiają się dzieci o różnym poziomie językowym – nasze zajęcia dostosowane więc będą do poziomu tak by każdy w grupie czuł się swobodnie.

Obóz dzielić będziemy pomiędzy aktywności fizyczne, a zajęcia językowe. W zależności od ustaleń, pogody jak i wielu losowych czynników przed południem siadamy przed tablicą i bawimy się w Sali jak przystało na pilnych wakacyjnych poliglotów, natomiast po południu razem z opiekunem wychowania fizycznego ruszamy na boisko by wyszaleć się do woli. W programie sportowym między innymi: treningi piłkarskie, koszykówka, zabawy nad jeziorem, podchody, siatkówka plażowa jak i wiele wiele innych.

Zainteresowany?
Yes of course, , nateurlich ja wohl, ¡sí, señor!

So, let’s do it!

 

Obóz taneczno-artystyczny w Dolsku realizujemy w zaprzyjaźnionym z nami ośrodku Villa Natura. A czy warto odwiedzić to miejsce? Odpowiedź znajdujemy na ich stronie internetowej:

„Perła Wielkopolski – tak można by określić wyjątkowy obiekt wypoczynkowy Villa Natura. Wypoczynek u nas to świeże powietrze, piękne widoki, niezapomniany klimat oraz Twój relaks, o który dbamy każdego dnia.”  

My w całości zgadzamy się z tym opisem i właśnie dlatego już od 9. lat jeździmy na obozy, nie tylko wakacyjne właśnie do Dolska. A jeśli ten opis zaintrygował Państwa i o samym Dolsku jak i ofercie przygotowanej przez ośrodek chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej, już teraz koniecznie kliknijcie w zakładkę Zakwaterowanie w lewym górnym rogu.

Każdego dnia uczestnicy obozu otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.

 

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji takich jak:

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Szukanie trenerów – budząca najwięcej pozytywnych emocji zabawa polegająca na … szukaniu trenerów. Tak, tak. Ośrodek Villa Natura nie jest taki mały i nie zawsze znalezienie trenera jest takie proste. A ilość zabawy jaką przy okazji mają zarówno zawodnicy jak i trenerzy? O tak, to po prostu trzeba przeżyć.

Zabawy w jeziorze – wakacje to czas często ogromnych upałów. A gdzie najlepiej odetchnąć od skwaru jak nie w jeziorze na strzeżonym przez ratownika kąpielisku? Całe szczęście ośrodek Villa Natura położony jest nad jeziorem tuż przy strzeżonej plaży.

Wieczorowe Ogniska – A gdy słońce zachodzi i na niebie pojawiają się pierwsze gwiazdy rozpalamy ognisko by poczuć się jak prawdziwi obozowicze. Nic nie daje bowiem wspanialszych wspomnień niż wakacyjne ognisko wśród przyjaciół z boiska.

Gra w kręgle – W przerwach pomiędzy treningami zawodnicy mają możliwość skorzystania z sali, w której znajdują się tory do kręgli. Łapiemy zatem kule w ręce i zbijamy bile rywalizując o to kto będzie miał więcej strików.

Seans filmowy na poduszkach –bierzemy ze sobą poduszki oraz koce i siadamy w głównej sali oglądając wspólnie prześmieszną bajkę czy pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie nie może zabraknąć również popcornu. Wiemy, wiemy, że na noc niezdrowo tak się objadać prażoną kukurydzą, ale głęboko wierzymy, że w okresie wakacyjnym rodzice chociaż ten raz przymkną na to oko :)

 

A ponadto!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

Dolsk i Villa Natura Park


Dolsk to jedno z najmniejszych miasteczek województwa Wielkopolskiego położone około 50 km od Poznania. Liczba mieszkańców: 1450. W okresie wakacyjnym zamieszkuje tam jednak grubo ponad 1600 osób. Ten dodatek to My – zawodnicy i trenerzy Akademii Piłkarskiej Reissa odwiedzający to urokliwe miejsce regularnie tydzień po tygodniu. A dlaczego nam jest tam tak dobrze?

Miasto położone jest w dolinie na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami: Dolskim Małym oraz Dolskim Wielkim. To właśnie bliskość naturalnych zbiorników wodnych, a co za tym idzie również lasów, jak i wszelako rozumianej natury jest największą zaletą Dolska. Ze względu na brak przemysłu nie jest to idealne miejsce do szukania pracy. Położenie pośrodku jezior Pojezierza Krzywińskiego oraz wśród drzew, krzewów i wzniesień Pagórków Dolskich nadaje mu jednak doskonałe cechy sprawiające, iż jest to miejsce atrakcyjnie turystyczne.

Villa Natura Park – jak już wspomnieliśmy w opisie obozu, ośrodek z którego korzystamy nazywany jest Perłą Wielkopolski. Dlaczego? Wystarczy tylko spojrzeć na to zdjęcie, które znaleźliśmy na stronie villanatura.pl:

 

 

Wiemy już więc, że ośrodek Villa Natura  to zachwycające widoki pełne niezwykłej zieleni, świeże powietrze i niepowtarzalny klimat pojezierza trafiający w gusta nawet najwybredniejszych. Ośrodek oferuje nam jednak niesamowite warunki sportowe, których próżno szukać w wielu nawet słynniejszych miejscach:

2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej z nawierzchnią naturalna

1 boisku typu Orlik z oświetleniem i nawierzchnią sztuczną

1 boisko do piłki plażowej oraz piłki siatkowej

2 korty tenisowe

A ponadto: hala sportowa, ogromny plac zabaw, mini zoo, staw z kolorowymi rybami, altanka do organizowania imprez,  kręgle, stoły do bilardu i tenisa stołowego oraz również dostęp do jeziora, a w okolicy 800 metrów strzeżona plaża

Do dyspozycji zawodników przygotowaliśmy pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym.

Więcej informacji na stronie internetowej obiektu www.villanatura.pl

Cena


Cena FIRST MINUTE: 1190 zł*

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu,
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera.
  • Dojazd autokarem z Poznania**
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Cena zawiera wszytkie rabaty i promocje.

** Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA