Poznań Piątkowo | Śladami Mistrzów | 01 - 05.07.2019 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 1 - 5 lipca 2019


Twoje dziecko żyje futbolem 24 godziny na dobę? Ogląda mecze i interesuje się życiem piłkarzy grających w reprezentacji Polski czy Lidze Mistrzów? Mamy w takim razie ofertę specjalnie dla Was! W trakcie tygodniowej półkolonii ruszymy Śladami Mistrzów poznając tajemnice sukcesu, ale również historię od dzieciństwa takich piłkarzy jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski czy Krzysztof Piątek. Zabierzemy Was więc do Rosario w Argentynie, na Maderę w Portugalii czy do... Dzierżoniowa skąd pochodzi polski El Pistolero.

Nasze półkolonie skierowane są do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 6 – 14 lat.

 

Półkolonie piłkarskie w SportujMy organizujemy już od 10 lat i wiemy jak zadbać o wszystkie detale. Wykwalifikowana i przede wszystkim doświadczona z wieloletnim stażem kadra trenerska. Wychowawcy, którzy wiedzą jak zainteresować dzieci zajęciami, ale również świetna zabawa, uśmiechy na twarzy i pozytywne wspomnienia. Tak najłatwiej opisać można półkolonie piłkarskie organizowane przez naszą akademie. Pamiętamy również, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego na naszych półkoloniach wszystko i pod tym względem dopięte jest na ostatni guzik. Gdy do tego dodamy wykłady i warsztaty poświęcone najlepszym piłkarzom na świecie otrzymujemy ofertę półkolonii jakiej jeszcze nie było!

W trakcie naszej półkolonii prześledzimy kariery najlepszych piłkarzy aktualnie występujących w takich klubach jak: FC Barcelona, Real Madryt, Juventus czy Bayern Monachium. Dowiemy się m.in. gdzie wychował się Neymar oraz co kopał w dzieciństwie Messi, gdy nie miał piłki. Sprawdzimy cieszynki Paula Pogby i Krzysztofa Piątka oraz wybierzemy najpiękniejsze bramki oraz Cristiano Ronaldo czy Roberta Lewandowskiego. Co tu więcej pisać: sami chętnie zapiszemy się na taką półkolonię by posłuchać o ciekawostkach na temat najlepszych piłkarzy naszych czasów!

Półkolonie piłkarskie Śladami Mistrzów składają się z dwóch etapów. Pierwsza – poranna, której główną częścią jest trening piłkarski oraz druga, czyli warsztaty poświęcone najlepszym piłkarzom lub wyjście na atrakcje. Plan półkolonii prezentuje się następująco:

Ramowy dzienny plan półkolonii*:

7:30 - 8:30 Zbiórka

8:30 - 10:30 Trening piłkarski

10:30 - 11:00 Drugie Śniadanie

11:00 - 15:00 Warsztaty Śladami Mistrzów/ Atrakcja

15:00 - 16:00 Obiad

16:00 - 16:30 Odbiór dziecka

Z doświadczenia wiemy już jednak, iż plan poszczególnych dni, który uzależniony jest od atrakcji, godziny jej rozpoczęcia czy czasu trwania, jest mocno ruchomy. W związku z tym, my również jesteśmy elastyczni i w przypadku wyjścia na atrakcję i wcześniejszego powrotu do szkoły przewidywany jest drugi trening, którym kończyć będziemy nasz cały półkolonijny dzień.   

 

SZCZEGÓŁY PÓŁKOLONII:

 • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku
 • Półkolonia Piłkarska skierowana jest  do chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 14 lat
 • W trakcie pięciodniowej półkolonii przygotowaliśmy dla zawodników minimum 5 jednostek treningowych, codziennie jeden trening w godzinach porannych oraz ewentualny drugi około godziny 14:30, który uzależniony jest od czasu atrakcji na mieście
 • Warsztaty Śladami Mistrzów przygotowaliśmy na 3 dni:
  Poniedziałek: Leo Messi, Neymar Jr,
  Środa: Cristiano Ronaldo i Paul Pogba
  Piątek: Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek.
 • W pozostałe dni uczestnicy udadzą się na atrakcje przez nas organizowane.
 • Każdego dnia uczestnicy otrzymują dwa posiłki (drugie śniadanie oraz obiad). Śniadanie spożywamy w szkole, w której odbywają się treningi z kolei w przypadku obiadu, korzystamy z usług restauracji znajdującej się w pobliżu szkoły. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.
 • Zbiórka zawodników oraz ich odbiór odbywa się zawsze w tym samym miejscu - Szkoła Podstawowa nr. 34, ul. Osiedle Bolesława Śmiałego 107

 

W trakcie tygodniowej półkolonii na uczestników czekają trzy atrakcje, takie jak** :

 • Seans filmowy w kinie,
 • Wizyta na kręgielni,
 • Wizyta w Jump Arenie

 

*Szczegółowy plan półkolonii otrzymają Państwo w mailu w środę poprzedzająca rozpoczynającą się półkolonię.

**W przypadku przyczyn niezależnych od Organizatora będzie on zmuszony do zmiany określonej atrakcji na inną o tej samej wartości.

 

Cena


Cena regularna: 479 zł / po wpisaniu kodu rabatowego nawet do 50 zł taniej (więcej szczegółów tutaj)

 

Nasze półkolonie to całodzienna opieka nad dzieckiem, wliczając w to pełnowartościowy posiłek: drugie śniadanie i obiad.

Oprócz tego, w cenę pakietu wliczone są:

 • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje i przejazdy.
 • Zajęcia sportowe z trenerem.
 • Konkursy i niespodzianki.
 • Ubezpieczenie.
 • Prezent dla każdego uczestnika.
 • Realizacja programu.

 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w półkolonii jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA