HIT! Obóz Minecraft w Dworku Matecznik | 21 - 27.07.2019 | First Minute - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 21 - 27 lipca 2019 - Obóz Minecraft


 

Jesteś fanem Minecrafta? Lubisz bawić się w budowanie, tworzenie od podstaw czy kreatywne rzemiosło? W takim razie przygotowaliśmy ofertę specjalnie przygotowaną dla Ciebie. Obóz Minecraft w świecie rzeczywistym, w trakcie którego będziecie mogli poczuć się jak bohater, którego do tej pory widzieliście na ekranach swoich komputerów, ponieważ nasz obóz spędzimy w głównej mierze na świeżym powietrzu. Na wakacje komputery odstawiamy na bok, tak by po obozie wrócić do domu z nowymi minecraftowymi doświadczeniami, które potem można wdrożyć w grze.

W programie obozu przygodowego Minecraft m.in.:
Stworzenie stołu craftingowego – każdy uczestnik gry musi przygotować sobie stanowisko pracy. Stworzenie stołu craftingowego to więc priorytet. Bez tego nie uda nam się dojść do wyższych leveli

Igrzyska Minecrafta – Zawody w poszczególnych konkurencjach rzemieślniczych, przygodowych, survivalowych czy po prostu walka na wcześniej zrobione przez nas miecze. Igrzyska Minecrafta może wygrać tylko jeden zawodnik.

Spakowanie plecaka – Grę zaczynamy od pustego plecaka. Musimy więc zaopatrzyć się w przeróżne przedmioty, które pozwolą nam przeżyć i stawać się coraz lepszym bohaterem.

Rozpalanie ogniska – To podstawowe umiejętności w Minecraft. Nauczymy się jak radzić sobie z ogniem w warunkach bojowych jak przystało na najlepszych zawodników Minecrafta.

Tworzenie własnego miecza – Postać gry bez miecza? Niedozwolone! Koniecznie więc każdy z graczy będzie musiał zebrać surowce i stworzyć na wcześniej przygotowanym przez siebie stole craftingowym miecz, który pozwoli mu przetrwać trudy gry i zmierzyć się w Igrzyskach Minecrafta!

Tworzenie własnej zbroi – Mamy miecz, to jeszcze potrzeba nam zbroi, a ponadto hełmu i tarczy. To wszystko również stworzymy sobie sami w trakcie obozu.

Budowanie baz i twierdzy – Schronienie, potrzebne schronienie dlatego idziemy do lasu i budujemy twierdze, która pozwoli nam przetrwać grę.

Rozgrywki o puchar Craft-Teamu

Szukanie skarbów – zgodnie z pradawną legendą na terenie Sędzinka pochowane zostały skarby, które w trakcie obozu trzeba będzie znaleźć. Oczywiście wszystko co znajdziemy przyda nam się w grze i rozwijaniu swojej postaci

Stawianie pułapek – jak postawić skuteczną pułapkę i czuć się bezpiecznie? Tego również nauczymy się w trakcie naszego Obozu Minecraft.

 • Obóz skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
 • Zawodnikami w trakcie trwania obozu opiekuje się wykwalifikowana kadra opiekunów oraz kierownicy ośrodka pełniący również funkcje opiekunów.
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.

Pamiętaj, na nasz obóz możesz wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! Umieścimy Was wtedy w jednym pokoju!

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji takich jak:

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Szukanie trenerów – budząca najwięcej pozytywnych emocji zabawa polegająca na … szukaniu trenerów. Tak, tak. Dworek Matecznik nie jest taki mały i nie zawsze znalezienie trenera jest takie proste. A ilość zabawy jaką przy okazji mają zarówno zawodnicy jak i trenerzy? O tak, to po prostu trzeba przeżyć.

Zabawy w basenie – wakacje to czas często ogromnych upałów. A gdzie najlepiej odetchnąć od skwaru jak nie w basenie znajdującym się na terenie obiektu?

Wieczorowe Ogniska – A gdy słońce zachodzi i na niebie pojawiają się pierwsze gwiazdy rozpalamy ognisko by poczuć się jak prawdziwi obozowicze. Nic nie daje bowiem wspanialszych wspomnień niż wakacyjne ognisko wśród przyjaciół z boiska.

Tenis stołowy – a może wśród nowych zawodników znajdą się nowi mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Co chwile słyszymy gdy któreś z dzieci krzyczy do swojego kolegi: Stasiu, gramy w pingla?

Turniej Gier na PlayStation – Wyciągamy pady i startujemy. Nie ma nic ciekawszego niż turnieje gier na Play Station dlatego konsole również już czekają w gotowości na uczestników obozu.

A ponadto!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

 

Zobacz inne terminy obozów Minecraft >>

Sędzinek - Dworek Matecznik


 

„To będzie miejsce inne niż wszystkie. Miejsce, do którego będzie chciało się wracać po nowe doświadczenia”.

Tak o sobie piszą właściciele ośrodka Matecznik w Sędzinku (20 km na zachód od Poznania, nieopodal Buku) i taki też powinien być prawdziwy Matecznik. Pisał już o tym 200 lat temu w Panu Tadeuszu sam Adam Mickiewicz opisując Matecznik jako miejsce schronienia, spokoju, oaze bezpieczeństwa oraz swoisty dom dla wszystkich, którzy w nim przebywali. I właśnie słowo Dom jest kluczowe przy opisie naszego nowego obiektu. Ośrodek o bogatej historii sięgającej XIX wieku od lat stawia na harmonie z naturą i wartości szczególne cenne w dzisiejszych czasach, o czym przeczytamy w broszurze Dworku: W świecie gdzie wartości schodzą na dalszy plan, a kluczowym staje się pogoń za pieniądzem i konsumpcją ludzie potrzebują miejsca, w którym będą mogli przemyśleć i uszanować to co jest dla nich ważne (…)

Dworek Matecznik to kompleks historycznych budynków aktualnie przechodzących renowacje. Celem właścicieli jest unowocześnienie ośrodka i dostosowanie go do najwyższych standardów z zachowaniem historycznej rysy i wyjątkowego klimatu:  

Pierwsze wzmianki na temat obiektu sięgają XIX w. Majątek wraz z przyległymi terenami rozciągał się od Dusznik aż po Buk i należał do rodziny Kuraszów. Na przestrzeni lat w wyniku nacjonalizacji, areał ziemski się kurczył. Historyczne budynki wraz z zabytkowym piecem przetrwały jednak po dziś dzień i właśnie przeżywają swoją „drugą młodość”.

 

Na terenie Dworku po ukończeniu renowacji znajdować się będą:

 •  boisko trawiaste do piłki nożnej z nawierzchnią naturalną
 •  boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule
 •  interaktywny plac zabaw
 •  basen i strefa wypoczynku
 •  pole do minigolfa
 •  strefa chillout z hamakami
 •  ekologiczny ogródek
 •  zarybiony staw
 •  zagrody dla zwierząt
 •  polana grillowa

A ponadto Strefa SPA z sauną, grotą solną czy siłownią.

Cena


Cena FIRST MINUTE: 1190 zł*

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu,
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Dojazd autokarem z Poznania**
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Cena zawiera wszytkie rabaty i promocje.

** Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA