Wakacyjny półmetek za nami! Zobacz jak bawiliśmy się na obozach - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Wakacyjny półmetek za nami! Zobacz jak bawiliśmy się na obozach

wróć na stronę główną

Jak co roku Sportujmy we współpracy z Akademią Piłkarską Reissa organizuje niezapomniane obozy dla starszych jak i młodszych dzieci. To wyjątkowa szansa aby poznać nowych przyjaciół, zagospodorować wolny czas w aktywny sposób i co najważniejsze - dobrze się bawić! Zobaczmy jak wyglądały do tej pory wyjazdy naszych podopiecznych.

Z turnusami ruszyliśmy wcześnie, już prawie 2 miesiące temu ruszyliśmy na aktywny wypoczynek. Zaoferowaliśmy różnorodne profile naszych wycieczek, dostosowanych do dużych możliwości obiektów, w których przebywają obozowicze. Hitem tego lata stał się Dworek Matecznik w Sędzinku. Ten nowo powstały obiekt spodobał się zarówno rodzicom jak i dzieciom poprzez ilośc atrakcji. Sportujmy dociera także do innych wyjątkowych miejsc w obszarze województwa wielkopolskiego takich jak Dolsk czy Darłowo.

Rozumiemy, że każdy z uczestników naszych obozów ma osobne zainteresowani oczekuje wyjątkowego wyjazdu, indywidualnie dostosowanego do niego. Dlatego też oprócz naszych klasycznych piłkarskich turnusów SportujMy oferuje takie profile jak Minecraft, Survival czy Active. Gwarantuje to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Wiemy o tym z osobistych wypowiedzi obozowiczów, którzy deklarują, że za rok wrócą na kolejną wycieczkę, spotykając się z przyjaciółmi.

\

Nie oznacza to jednak końca wakacyjnych przygód ze SportujMy! Dopóki nasi obozowicze mają wolne od szkoły, tak też będą trwały nasze turnusy. Wszystkie potrzebne informacje o zbliżających się terminach znajdziecie pod linkami:

obozy.akademiareissa.pl oraz sportujmy.pl

Jeśli do tej pory nie przekonaliście się jeszcze do letniej frajdy, zapraszamy do obejrzenia filmików nagranych podczas naszych niesamowitych obozów. Dowiecie się w nich jak wyglądają obiekty, w których wypoczywają obozowicze czy też zobaczycie niektóre z naszych licznych zabaw i atrakcji.

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA