Weekend z rodzicem | 26.08 - 27.08.2019 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

26.08 - 27.08.2019 - Weekend z rodzicem


Weekend rozpoczniemy od wspólnej odprawy, po której dzieci udadzą się na zajęcia sportowe, a rodzice będą mogli skorzystać z oferty integracyjnej, przygotowanej wyłącznie dla nich lub odpocząć, ciesząc się urokami natury. Po aktywności sportowej dzieci wezmą udział w godzinnej animacji artystycznej, do której dołączyć będą mogli ich opiekunowie. 

Sobotnie popołudnie upłynie pod znakiem wspólnej gry terenowej, w której udział weźmiemy wszyscy. Na zakończenie dnia odbędzie się ognisko – obowiązkowy punkt programu każdego obozu. Niedzielę rozpoczniemy także od aktywności sportowej, podczas której zaproponujemy rodzicom rywalizacje między sobą, w jednej wybrane dyscyplinie sportowej. Wyjazd zakończymy obiadem w godzinach popołudniowych. 

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Folwark Matecznik


Na ten wyjątkowy czas wybraliśmy malowniczy Folwark Matecznik, znajdujący się 20 km od Poznania,  nieopodal Buku. Jest to kompleks budynków z XIX w., które aktualnie przechodzą renowacje. Po jej zakończenie na terenie Folwarku znajdować się będą: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną , boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną, grotą solną oraz siłownią. 

Poczuj się jak w domu!

Co nas wyróżnia?

 • Wykwalifikowana kadra, która  będzie czuwać nad Waszym bezpieczeństwem. 
 • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika. 
 • Wysoki standard zakwaterowania.
 • 10-letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów. 
 • Szereg atrakcji dostosowanych do wieku i preferencji Waszych pociech.
 • Integracja dziecka z rówieśnikami. 

Cena


Cena regularna: 540zł
Cena z kodem AUG50: 490zł

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
 • Opieka jednaego opiekuna na maksymalnie 15 osób
 • Ubezpieczenie NNW
 • Codzienne wycieczki pod okiem wykwalifikowanego opiekuna
 • Dojazd autokarem z Poznania*
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA