Weekend z Indywidualnymi Fundamentami Gry | 14 - 15.09.2019 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 07 - 08.09.2019 - Weekend z Indywidualnymi Fundamentami Gry


Weekend rozpocznie się od rannej odprawy w sobotę, po której nastąpi pierwszy blok zajęć – trening indywidualny i zabawy z piłką. Drugą część przedpołudnia zawodnicy spędzą na treningu motorycznym. Po obiedzie odbędą się zajęcia z dietetykiem nt. zdrowego  trybu odżywiania, a także spotkanie z trenerami nt. przygotowania mentalnego. Wieczorna sesja treningowa zostanie poświęcona doskonaleniu techniki użytkowej zawodników.  Na zakończenie dnia odbędzie się ognisko, które pomoże zintegrować się uczestnikom wyjazdu.  W niedzielę po śniadaniu odbędzie się krótki kurs najważniejszych zwrotów piłkarskich w języku angielskim. Ostatnia sesja treningowa zostanie poświęcona doskonaleniu ofensywnych aspektów gry, po której na wspólnym spotkaniu trenerzy przedstawią każdemu zawodnikowi swoje spostrzeżenia i porady co do dalszych treningów. Wyjazd zakończy wspólny obiad i wręczenie prezentów. 

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Folwark Matecznik


​Każda profesjonalna drużyna piłkarska przygotowuje się do sezonu w  odpowiednich warunkach. My na ten wyjątkowy czas wybraliśmy malowniczy Folwark Matecznik, znajdujący się 20 km od Poznania,  spełniający wszystkie wymagania do przeprowadzenia odpowiedniego szkolenia. Naszą bazą będzie kompleks budynków z XIX w., które aktualnie przechodzą renowacje. Po jej zakończenie na terenie Folwarku znajdować się będą: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną , boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną, grotą solną oraz siłownią. Ośrodek przystosowany jest do potrzeb młodych piłkarzy, zapewniając im wysoki standard zakwaterowania.  

Cena


Cena regularna: 440zł

Cena z kodem AUG50: 390zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dojazd autokarem z Poznania*
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA