Obóz narciarski | Karpacz | ZIMA 2020 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 25 stycznia - 20 stycznia 2020 - Obóz Narciarski


W programie obozu: Lekcje narciarstwa – podział na grupy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania., Gry i animacje integracyjne – każdego popołudnia i wieczora wolny czas wypełniony super zabawami Nasze obozy to: Nauka podstawowych i średniozaawansowanych technik narciarskich, Aktywność fizyczna dostosowana do wieku i zaawansowania uczestników, Zajęcia warsztatowe i zabawy kreatywne, Pełna animacja czasu wolnego - z nami nuda nie ma szans! Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, w tym między innymi: Mam Talent – w naszych obozowiczach skrywa się wiele talentów, zabawa ta jest świetną okazją aby się pochwalić swoimi zainteresowaniami i pasjami! Dress Party – inaczej zwane również balem przebierańców, zachęcamy rodziców do spakowania obozowiczom kilku niekonwencjonalnych rzeczy bądź dodatków, z pewnością ułatwi nam to przygotowanie niezwykłej maskarady. Górskie Opowieści – po aktywnym dniu każdy zasługuje na chwilę relaksu. Przyłączcie się więc do wspólnego śpiewu i wyluzujcie przy dźwiękach muzyki. Dodatkowo w programie: Turniej w gry wirtualne na konsoli Sony Playstation 3, Turniej gier zespołowych (piłkarzyki, kalambury,  karty, warcaby i inne),Gry i zabawy terenowe czyli podchody, szukanie skarbu, rywalizacje grupowe polegające na wykonywaniu po drodze ciekawych i wesołych  zadań (przy sprzyjającej pogodzie) Wieczór kinowy w piżamach na własnej kołderce, Wiele innych konkursów i zabaw, które sprawią, że nie będzie ani chwili na nudę, Uroczyste zakończenie wraz z rozdaniem dyplomów dla każdego uczestnika obozu. Na każdego uczestnika obozu czeka oryginalna koszulka marki Joma oraz dyplom.

Zapewniamy, że nad bezpieczeństwem obozowiczów czuwać będą wykwalifikowani opiekunowie, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Ubezpieczenie NNW. Wysoki standard zakwaterowania (szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”). 10-letnie doświadczenie w organizowaniu obozów. Codzienne atrakcje. Integracja dziecka z rówieśnikami

Hotel Carmen w Karpaczu


Hotel Carmen w Karpaczu Trzygwiazdkowy hotel Carmen położony w cichym zakątku centrum Karpacz a. Liczne szlaki turystyczne w okolicy zachęcają do pieszych wędrówek po malowniczych karkonoskich górach. Bliskość tras zjazdowych i biegowych czyni go atrakcyjnym miejscem wypadowym na narty. W okolicy znajduje się aqupark " Park wodny Tropikana" oraz tor saneczkowy "Kolorowa". Warunki zakwaterowania: 2-4 - osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku, centrum fitness hala sportowa Więcej informacji na stronie internetowej obiektu: www.carmen.karpacz.pl

Cena


Cena regularna - 1490 zł*

Cena first minute (do 31.10) - 1290 zł*

 

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

*Cena nie zawiera kosztów sprzętu narciarskiego oraz opłat za zjazdy na stokach.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA