Obóz snowboardowy | Karpacz | ZIMA 2020 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 25 stycznia - 31 stycznia 2020 - Obóz Snowboardowy


W programie obozu: Lekcje jazdy na snowboardzie – podział na grupy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania., Gry i animacje integracyjne – każdego popołudnia i wieczora wolny czas wypełniony super zabawami Nasze obozy to: Nauka podstawowych i średniozaawansowanych technik snowboardowych, Aktywność fizyczna dostosowana do wieku i zaawansowania uczestników, Zajęcia warsztatowe i zabawy kreatywne, Pełna animacja czasu wolnego - z nami nuda nie ma szans! Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, w tym między innymi: Mam Talent – w naszych obozowiczach skrywa się wiele talentów, zabawa ta jest świetną okazją aby się pochwalić swoimi zainteresowaniami i pasjami! Dress Party – inaczej zwane również balem przebierańców, zachęcamy rodziców do spakowania obozowiczom kilku niekonwencjonalnych rzeczy bądź dodatków, z pewnością ułatwi nam to przygotowanie niezwykłej maskarady. Górskie Opowieści – po aktywnym dniu każdy zasługuje na chwilę relaksu. Przyłączcie się więc do wspólnego śpiewu i wyluzujcie przy dźwiękach muzyki. Dodatkowo w programie: Turniej w gry wirtualne na konsoli Sony Playstation 3, Turniej gier zespołowych (piłkarzyki, kalambury,  karty, warcaby i inne),Gry i zabawy terenowe czyli podchody, szukanie skarbu, rywalizacje grupowe polegające na wykonywaniu po drodze ciekawych i wesołych  zadań (przy sprzyjającej pogodzie) Wieczór kinowy w piżamach na własnej kołderce, Wiele innych konkursów i zabaw, które sprawią, że nie będzie ani chwili na nudę, Uroczyste zakończenie wraz z rozdaniem dyplomów dla każdego uczestnika obozu. Na każdego uczestnika obozu czeka oryginalna koszulka marki Joma oraz dyplom.

Hotel Carmen Karpacz


Hotel Carmen w Karpaczu Trzygwiazdkowy hotel Carmen położony w cichym zakątku centrum Karpacz a. Liczne szlaki turystyczne w okolicy zachęcają do pieszych wędrówek po malowniczych karkonoskich górach. Bliskość tras zjazdowych i biegowych czyni go atrakcyjnym miejscem wypadowym na narty. W okolicy znajduje się aqupark " Park wodny Tropikana" oraz tor saneczkowy "Kolorowa". Warunki zakwaterowania: 2-4 - osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku, centrum fitness hala sportowa Więcej informacji na stronie internetowej obiektu: www.carmen.karpacz.pl

 

Cena


Cena regularna - 1490 zł*

Cena first minute (do 31.10) - 1290 zł*

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

*Cena nie zawiera kosztów sprzętu narciarskiego oraz opłat za zjazdy na stokach.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA