Obóz Bramkarski | Dolsk | ZIMA 2020 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Jeśli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną i potrzebuje sporo ruchu, zorganizuj mu atrakcyjne, pełne sportu ferie! Obozy bramkarskie dla dzieci, organizowane przez nas w Dolsku to znakomity pomysł na aktywny wypoczynek w bogato wyposażonej bazy sportowej. Ofertę kierujemy do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat.

Co zapewniamy?

  • Długie godziny treningów bramkarskich, możliwość pełnej integracji z futbolem i mnóstwo atrakcji dla wszystkich uczestników!
  • Obóz skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 7-15 lat.
  • koncentracja na podstawowych technikach bramkarskich, trening wszechstronny,
  • "jemy zdrowo i na sportowo", czyli jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie, oglądanie akcji i sytuacji meczowych oraz analiza z trenerem.

Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, w tym między innymi:

  • Gry i zabawy terenowe – (w przypadku sprzyjającej zimowej pogody) wspaniała szansa na jeszcze lepszą integrację z kolegami z drużyny i obozu.
  • Animacje czasu wolnego – z nami nuda nie ma szans!
  • Zimowe wieczory spędzone w miłym towarzystwie podczas rozgrywek gier planszowych i na konsolach.
  • Turnieje wiedzy – ile bramek strzelił Ronaldo, co wiesz o trenerze reprezentacji?

Wykaż się podczas sportowego quizu! Na każdego uczestnika obozu czeka oryginalna koszulka marki Joma oraz dyplom.

Dolsk Villa Natura Park


Ośrodek oddalony o 50 km od Poznania. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. Bezpośrednio obok bydunków zlokalizowane są trzy pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej. Ponad to na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe. Dolsk to harmonijne połączenie piękna przyrody Pojezierza Leszczyńskiego, staropolskiej tradycji oraz nowoczesnej aranżacji wyposażenia ośrodka. Warunki zakwaterowania: 2-4 osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku (m. in. trzy pełnowymiarowe boiska), hala sportowa, boisko wielofunkcyjne typu Orlik.

Cena


Cena regularna: 1490 zł

Cena first minute (do 31 października) - 1290 zł

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA