Ferie 2020 dobiegły końca - sprawdź co się u nas działo ! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Ferie 2020 dobiegły końca - sprawdź co się u nas działo!

wróć na stronę główną

Ferie zimowe dobiegły już końca! Były to momenty niesamowitej zabawy w duchu aktywności fizycznej, nietuzinkowych form spędzania wolnego czasu, a wszystko w gronie kolegów i koleżanek. W ciągu tych dwóch tygodni ponad 500 uczestników wzięło udział w obozach, a w półkoloniach blisko 250.


Naszych uczestników zaprosiliśmy do przeżycia wspaniałej przygody podczas obozów:

- Minecraft- przenieśliśmy grę do rzeczywistości, wykonaliśmy miecze i wypróbowaliśmy nasz najnowszy sprzęt czyli google VR,


- pływacko- piłkarski- podczas, którego nasi uczestnicy szlifowali swoje umiejętności i uczestniczyli w zabawach wodnych,- narciarski i snowboardowy w Karpaczu- czyli śnieżne szaleństwo i moc atrakcji w Karkonoszach,- piłkarski- rozwijaliśmy naszą technikę pod okiem profesjonalnych trenerów.
Podsumowując- moc atrakcji! W czasie wszystkich wypoczynków staramy się o indywidualne podejście do Państwa dzieci, zaspokoić potrzeby, dostosować poziom aktywności, animacji czasu wolnego oraz atrakcji do predyspozycji fizycznych, wieku i zainteresowań.Dziękujemy za zaufanie, mamy nadzieję, że Państwa pociechy przeżyły z nami niesamowitą i oczywiście nie ostatnią przygodę w czasie ferii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na lato 2020 i zappisów:

http://sportujmy.pl/pl,84,obozy-sportowe-pilkarskie-bramkarskie-oraz-survivalowe-dla-dzieci-i-rodzin.html?sort=date&val=0

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA