OBÓZ PIŁKARSKI GOSTYŃ - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

 Bogate zaplecze sportowo – rekreacyjne:

 • kompleks boisk w tym 1 boisko o nawierzchni z trawy sztucznej - w ciągu całego roku na boiskach trenują piłkarze klubów sportowych, rozgrywane są mecze ligowe oraz imprezy lekkoatletyczne. Ponadto stadion wyposażony jest w widownię na 1500 miejsc, co pozwala na zorganizowanie imprez o szerszym zasięgu, nie tylko takich o charakterze sportowym.
   
 • profesjonalna bieżnia lekkoatletyczna
   
 • kryta pływalnia- Basen sportowy, basen rekreacyjny, w którym znajdują się następujące atrakcje wodne: 2 tryskacze brzegowe wąskie, 1 tryskacz brzegowy szeroki, 4 masaże ławeczkowe – leżące, 2 gejzery podwodne, 4 dysze masażu poziomego. Basen dla małych dzieci (brodzik) o powierzchni 22m2, głębokości do 0,4m. Temperatura wody wynosi 30-320C. Basen wyposażony w bezpieczną zjeżdżalnie.  Zewnętrzna zjeżdżalnia rurowa, której długość wynosi 65 m łącznie z basenem hamownym.
   
 • siłownia-sala wyposażona jest w sprzęt do treningu siłowego (maszyny oraz wolne obciążenia: sztangi, hantle), na którym można kompleksowo trenować wszystkie grupy mięśniowe. Oprócz tego w siłowni znajduje się również sprzęt do treningu kondycyjno-wzmacniającego oraz spalania zbędnej tkanki tłuszczowej typu kardio (bieżnie elektryczne, rowery elektromagnetyczne, orbitreki, masażery itp.). Klientom zapewniamy profesjonalny sprzęt renomowanych marek, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz praktyczną funkcjonalnością.
   
 • kryty kort tenisowy-kort posiada nowoczesną nawierzchnię Tennis Force o identycznych właściwościach gry jak na korcie ceglastym. W odróżnieniu od tradycyjnego kortu ceglastego nawierzchnia jest zawsze idealnie równa, a w trakcie gry nie tworzą się wgłębienia od obuwia. Ponadto gwarantuje równomierne odbicie piłki na całym polu gry oraz ma znakomite właściwości poślizgowe, co zmniejsza ryzyko kontuzji. Nawierzchnia posiada także certyfikat ITF.
   
 • kręgielnia - wyposażona w 6 torów kręglarskich, nowy system elektroniczny z monitorami oraz bogaty pakiet gier sportowo – rekreacyjnych, stwarza możliwość wyśmienitej zabawy.

   

Hotel Podleśna w Gostyniu


Hotel położony tuż obok kompleksu sportowo-rekreacyjnego OSiR w Gostyniu. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. W pobliżu korty tenisowe,baseny i boiska sportowe.

      Warunki zakwaterowania:

 • 2-5 osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym,
 • zaplecze do aktywnego wypoczynku.

1090zł / uczestnik
05-11.07.2020 lub 12-18.07.2020

Cena obozu zawiera:
- zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z pełnym zapleczem sanitarnym
- dostęp do boisk piłkarskich (ilość i rozmiar w zależności od obiektu)
- 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
- ubezpieczenie NNW uczestników, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty,
- dostęp do atrakcji dostępnych na miejscu (m.in. bowling, basen, piłkarzyki, konsole ps4)*,
- upominek – każdy uczestnik otrzyma gadżet na zakończenie obozu!


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA