Poznaj lepiej SportujMy.pl - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Poznaj lepiej SportujMy.pl

wróć na stronę główną

Projekt obozów sportowych i tematycznych powstał po to, aby umożliwić dzieciom rozwijanie ich umiejętności, talentów i zainteresowań. Każdy uczestnik ma szansę doskonalić tu swoje indywidualne umiejętności i pasje, pobudzić kreatywność czy nauczyć się samodzielności. Jednocześnie chcemy już na tym etapie rozwoju młodego człowieka wdrażać zasady fair play, budować relacje z równieśnikami oraz zaszczepić w naszych uczestnikach ducha drużyny.

Od wielu lat przedstawiamy Państwu bogatą ofertę półkolonii oraz obozów tematycznych jak i sportowych, łączących pełny projekt szkoleniowy, prowadzony pod okiem doświadczonych trenerów, wychowawców i animatorów, z licznymi atrakcjami. Nasze obozy dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć!

Jednym z naszych głównych założeń jest bezpieczeństwo uczestników wypoczynku. Dlatego każdy obóz i półkolonia zgłaszana jest do Kuratorium Oświaty i odpowiednich służb medycznych. Wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW. Ponadto nasze wyjazdy regularnie wizytowane i pozytywnie opiniowane przez kontrole sanepidu oraz kuratorium. Wszytskie obozy i półkolonie dostosowane są do wszelkich wymogów i zaleceń, o których więcej dowiesz się tutaj.

Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczone osoby z wieloletnim stażem trenerskim jak i pedagogicznym. Ich umiejętności są potwierdzone przez certyfikaty i wciąż rozwijane na licznych szkoleniach, podczas wyjazdów na obozy zawsze stanowią wsparcie dla naszych najmłodszych, ale też starszych uczestników. 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA