+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Wybierz typ preferowanego wyjazdu

Rodzaj wyjazdu

'Villa Natura' w Dolsku
24 czerwca 2018 - 27 czerwca 2018
od 590 zł

ADAPT CAMP - Droga dziecka do samodzielności. 

Obozowa przygoda to coś, czego Twoja pociecha jeszcze nie miała okazji doświadczyć?  Zapisz dziecko na Adapt Camp w Dolsku! Ten obóz zapewni mu aktywny wypoczynek i pozwoli nauczyć się samodzielności! Istnieje możliwość odebrania uczestników obozu sportowego przed jego zakończeniem.  Zwracamy pieniądze za niewykorzystane dni. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 8 lat (chłopcy oraz dziewczynki).

'Villa Natura' w Dolsku
8 lipca 2018 - 14 lipca 2018
od 1240 zł

Tegoroczne wakacje w ramach programu ACTIV CAMP upływają pod hasłem "Aktywnie i sportowo!". Jeśli pragniesz, aby Twoje pociechy spędziły aktywne, pełne dobrej zabawy wakacje - dobrze trafiłeś! Na obozie sportowym Activ Camp zapewniamy ciekawe formy spędzania czasu. Szeroka gama atrakcji została przygotowana przez pasjonatów sportu. Obóz dla dzieci jest prowadzony przez doświadczonych trenerów. Każdy zarazi się tutaj entuzjazmem i radością ze wspólnie spędzanego czasu!

 

Ośrodek Wczasowy 'Ania' w Łebie
17 sierpnia 2018 - 24 sierpnia 2018
od 1050 zł

Połączenie aktywnego wypoczynku, gry w futbol i nadmorskich widoków? Czemu nie! Zapraszamy chłopców w wieku od 11 do 15 lat na nasz obóz piłkarski w nadmorskim kurorcie - w Łebie. Dobra zabawa i solidna porcja ruchu - gwarantowane!

 

'Villa Natura' w Dolsku
14 lipca 2018 - 20 lipca 2018
od 1140 zł

Jeśli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną i potrzebuje sporo ruchu, zorganizuj mu atrakcyjne, pełne sportu wakacje! Obozy bramkarskie dla dzieci, organizowane przez nas w Darłowie to znakomity pomysł na aktywny wypoczynek i możliwość skorzystania z nadmorskich klimatów. Ofertę kierujemy do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Co zapewniamy? Długie godziny treningów bramkarskich, możliwość pełnej integracji z futbolem i mnóstwo atrakcji dla wszystkich uczestników!

'Villa Natura' w Dolsku
8 lipca 2018 - 13 lipca 2018
1590 zł

W dzisiejszych czasach trudno odciągnąć dzieci od ekranu komputera czy tabletu. Furorę robi popularna gra FIFA. Z drugiej strony wirtualna rzeczywistość pomaga rozwijać inteligencję, kreatywne myślenie czy spryt. Balans pomiędzy nie zawsze zdrowymi przyjemnościami (zbyt dużo czasu przeznaczane na granie, niezdrowe odżywianie), a aktywnością fizyczną to klucz do wychowania młodego pokolenia narażonego na coraz więcej różnych pokus. Obóz e-sportowy dowiedzie, że można połączyć wirtualną piłkę nożna z tą prawdziwą, dzięki której można zadbać o zdrowie i kondycje fizyczną.

Obóz organizowany jest dla dwóch grup wiekowych: 7-11 lat oraz 12-16 lat

Hotel 'Jarota' w Jarocinie
1 lipca 2018 - 7 lipca 2018
od 1240 zł

Zapraszamy na Splash & Fun! Jeśli Twoje dziecko uwielbia biegać za piłką na boisku, ale lubi również spędzać czas w basenie - lepiej nie mogłeś trafić! Nasze piłkarsko-pływackie obozy dla dzieci łączą aktywny ruch na powietrzu z przyjemnym czasem, spędzanym w wodzie. To nie lada gratka dla lubiących pływać, młodych piłkarzy! Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-14 lat (chłopcy i dziewczynki).

 

"Villa Natura" w Dolsku
24 czerwca 2018 - 30 czerwca 2018
od 1740 zł

Chcesz spędzić aktywnie czas ze swoją pociechą, a przy okazji móc wypocząć na łonie natury? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie na obóz Rodzic + dziecko, który organizowany jest zmyślą o najmłodszych uczestnikach obozów oraz rodzinach które wspólnie chcą przeżyć piłkarską przygodę. W ramach obozu możesz uczestniczyć wraz z dzieckiem w organizowanych zajeciach lub powierzyć pociechę pod naszą opiekę i sam rozkoszować się wakacjami!

'Villa Natura' w Dolsku
8 lipca 2018 - 14 lipca 2018
od 1140 zł

Jeśli Twoje dziecko kocha muzykę i uwielbia tańczyć, mamy dla niego ciekawą propozycję na wakacyjny wyjazd. Jest nią obóz taneczny! Udział w obozie to wyjątkowa szansa na rozwinięcie artystycznych umiejętności i okazja do szlifowania swojego talentu. Oprócz zajęć muzycznych przygotowaliśmy też liczne konkursy, zajęcia plastyczne i inne niespodzianki. Nie zabraknie również zabaw zespołowych. Ponadto dzieci będą miały zajęcia edukacyjne na temat tego, czym jest zdrowy tryb życia i jak się prawidłowo odżywiać. Zapraszamy!

 

'Villa Natura' w Dolsku
15 lipca 2018 - 21 lipca 2018
od 1140 zł

Każdy zawodnik marzy o tym, aby odnosić sukcesy w swojej dyscyplinie. Niezbędne jest tutaj rozwijanie talentu już od najmłodszych lat. Wiedząc o tym, proponujemy Państwu piłkarskie obozy dla najmłodszych, realizowane pod przewodnictwem samego Piotra Reissa. Dzięki jego cennym wskazówkom młodzi sportowcy na pewno znacząco podniosą swoje umiejętności. Zapraszamy!

 

'Villa Natura' w Dolsku
1 lipca 2018 - 7 lipca 2018
od 1340 zł

Niesamowita, niezapomniana przygoda to coś, do czego tęsknisz? Uwielbiasz nowe wyzwania? Chciałbyś sprawdzić, jak dajesz sobie radę w starciu z naturą? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś "tak", zapraszamy na nasz obóz survivwalowy! Co Cię czeka? Przede wszystkim nauczysz się, jak poradzić sobie w nowym, nieznanym otoczeniu. Zmierzysz się ze swoimi słabościami i pokonasz strach. Wraz z innymi uczestnikami obozu będziecie się wspierać wzajemnie w walce z rozmaitymi wyzwaniami. Zainteresowany? Nie czekaj!

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA