Sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY! - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY!

wróć na stronę główną

Wakacje dobiegają pomału końca, sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY!
Wybierz jedną z naszych propozycji i ciesz się niezapomnianą wakacyjną przygodą
!
 

1.Lato w mieście!

Ostatni tydzień lata warto spędzić z rówieśnikami na półkoloniach! Moc atrakcji w połączeniu z codziennymi treningami to idealna forma celebrowania ostatnich dni wakacji. Podczas ostatniego tygodnia wakacji przygotowaliśmy dla Was dwie półkolonie! Poznań Winogrady oraz Poznań Dębiec!
Dla obu lokalizacji mamy jeszcze wolne miejsca!2.Obóz piłkarski w Sędzinku!

Obóz piłkarski to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i rozwoju umiejętności! Treningi piłkarskie z profesjonalną kadrą, udział w zabawach integracyjnych, turniej FIFA na PlayStation i szereg innych atrakcji oraz konkursów. Niezapominana piłkarska przygoda, w urokliwym miejscu jakim jest Folwark Matecznik w Sędzinku to idealne zakończenie wakacji!
Wpisz w kalendarzu datę 23-28.08.2020 i zapisz się na obóz jeszcze dziś!


 

3.Aktywny weekend z Rodziną!

Spędź wrześniowy weekend (11-13.09.2020) z rodziną do Folwarku Matecznik. Odpocznij na łonie natury, zadbaj o odporność i baw się z najbliższymi podczas zorganizowanych zajęć sportowych i tematycznych. Z dala od zgiełku miasta w przepięknym Folwarku, w którym czeka na Was mnóstwo atrakcji.


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA