O Obozach Sportujmy.pl - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

O Obozach SportujMy.pl

najczęściej zadawane pytania

O projekcie


Obozy Sportujmy.pl to wyjątkowa oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję. Wszystko aktywnie i na sportowo!

Nasze wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Aktywność sportowa wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Miejsca naszych obozów i wycieczek staranie dobieramy pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do WSPÓLNEJ SPORTOWEJ ZABAWY.

Nasza oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat. Nową propozycją dla najmłodszych są obozy rodzinne, w których mogą uczestniczyć również rodzice. Jest to idealna propozycja na pierwszy obóz dla dziecka. 

Wszystkim dostarczamy ogromną porcję frajdy. Dla chcących spędzić czas w mieście proponujemy półkolonie i urodziny, a pragnącym poznawania nowych miejsc polecamy obozy, wycieczki i zielone szkoły.

Sprawdź naszą ofertę.

Kadra


Wychowawcy, trenerzy i animatorzy pracujący w projekcie SportujMy.pl tworzący profesjonalną kadrę, posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, iż nie straszne są dla nich żadne wyzwania. Pasja jaką wkładają w pracę przekłada się na bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności sportowych, zdrowego trybu życia oraz ciekawość do świata.

Każdy wychowawca jadący na obóz posiada wszystkie uprawnienia do tego, aby opiekować się grupą.
Są to m. in. kwalifikacje wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dotyczące braku prawomocnych wyroków sądowych oraz aktualne badania lekarza medycyny pracy uprawniające do wykonywania pracy wychowawcy lub kierownika.

 

 

Franiszek Bryska - harcerz, wychowaca i animator od ponad 5lat, który nie boi się wyzwań. Stawia na samodzielność uczestników oraz ich rozwój społeczny podczas obozów. Najlepiej odnajduje się jako wychowawca na turnusach tematycznych. Gry Minecraft czy Brawl Stars są bliskie jego sercu, dlatego spotkacie go na każdym turnusie tych właśnie obozów! Na co dzień interesuje się grafiką komputerową, z czym wiąże swoją przyszłość.

 

 


 

 

Adrian Reiss - jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby są podróże, a przy okazji zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. Podczas wakacji spotkamy go na obozach piłkarskich SportujMy.pl w roli trenera jak i wychowawcy.

 

 

 

Marek Pawłowski - dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez SportujMy.pl. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

Partnerzy


REHASPORT CLINIC

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

 

JOMA

JOMA, specjalizująca się w produkcji odzieży sportowej, obecna jest na rynku od 1965 roku i jest najbardziej znaną hiszpańską marką sportową. Przez ten czas zdobyła uznanie wśród wielu gwiazd sportu, głównie dzięki wysokiej jakości produktów. Firma w 2007 roku znalazła się na pozycji lidera w swojej branży w „Forum uznanych marek Hiszpanii".

Porównaj nas z innymi!


MY na poniższe pytania odpowiadamy TAK!  

 • Czy organizator obozu zapewnia ubezpieczenie uczestników obozu?
 • Czy organizator obozu zgłasza wyjazd do Kuratorium Oświaty?
 • Czy organizator wystawia faktury i zaświadczenia do zakładów pracy?
 • Czy ośrodek, w którym będą przebywać dzieci działa według zaleceń BHP, PPOŻ oraz sanitarnych?​​
 • Czy obiekt, w którym będzie obywał się obóz zapewnia łazienki w pokojach?
 • Czy organizator zapewnia transport uczestników do miejsca, w którym będzie odbywał się obóz oraz drogę powrotną?
 • Czy dzieci są dzielone na grupy obozowe ze względu na wiek?
 • Czy zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z doświadcznieniem w pracy z dziećmi?
 • Czy organizator obozu poza jednostkami treningowymi zapewnia dodatkowe atrakcje i konkursy?
 • Czy na miejscu znajduje się sala do gier i zabaw?
 • Czy organizator zapewnia sprzęt sportowy oraz profesjonalne miejsce do zajęć sportowych?
 • Czy organizator zapewnia obozowy upominek dla każdego dziecka?

Oferta dla firm


SportujMy.pl to innowacyjny projekt, który ma na celu promować aktywność fizyczną dzieci oraz rozwijać ich fascynacje sportem. Dzięki zajęciom sportowym dzieci mają okazję rozwijać swoje pasje, podnosić sowje umiejętności, a przede wszystkim w zdrowy i radosny sposób spędzać wolny czas!

Obozy, półkolonie czy wycieczki, to doskonała okazja aby, zaistnieć w świadomości dzieci oraz ich rodziców. Poza pakietem usług marketingowych firma otrzyma pakiety uczestnictwa (np. dla pracowników firmy lub partnerów biznesowych) oraz będzie mogła zorganizować event w nowoczesnych obiektach.

Przyłącz się do projektu i zostań Partnerem SportujMy.pl!

Zainteresowane ofertą współpracy firmy prosimy o kontakt:

e-mail: info@sportujmy.pl
tel.: +48 519400071

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA